Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 14 éves...

Ti megengednétek a 14 éves lányotoknak hogy járjon egy 16 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Rettegek anyának elmondani. Az előző kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

Már csókolóztunk, szexelni még nem szeretnénk. Gondolkoztunk azon is hogy titokban járunk de ha lebukunk biztos nem lenne jó vége. Soha nem volt közöttünk anya-lánya kapcsolat, a menstruációról 14 évesen világosított fel jobban, de 11 évesen jött meg azt mondta normális és megmutatta hogy kell használni a betétet és semmi mást nem mondott róla. Mamám világosított fel mindenről, vele sokkal jobb a kapcsolatom. Anya 19 évesen veszítette el a szüzességét, egy éjszakás kalandból fogantam, ahogy 2 kisebb testvérem de őket elvetette.

Holnap mindenképp szeretném elmondani, nagyon félek :(


2015. febr. 28. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg azt mondom (hacsak nem megy el az eszem addig, mire a lányom felnő), hogy nem tiltanám, akkor is találkoznátok ugyanúgy, csak titokban.
2015. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most azt mondanám, hogy mondd el. Én megengedném a gyerekemnek, remélem sikerül jól nevelnem, jó irányba terelgetnem, és meglesz a bizalom is, reménykedek nem csinál majd hülyeséget. Engem sem tiltottak annó, de talán azért mert sose álltam elő olyan eszement ötletekkel amire nemet kellett mondani, tudtam hol a határ.
2015. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is mondd el. Valoszinuleg ertekelni fogja az oszintesegedet. Mondd el, hogy nem akartok szexelni (ha ettol tartana) de szeretnel kapcsolatot. Ha megismeri, lehet, hogy jobban elenged vele. Publikus helyekre, pl mozi, bowling, etterem, szerintem siman megengedheto, de pl ottalvas, az nem. Ha elbeszelgetsz arrol anyuddal, hogy komoly vagy, es feleloseg teljes, akkor szerintem o is megnyugszik.
2015. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Együttalvást 1000% hogy megtiltja, garzonlakásban lakunk pedig, meglehet mindent hallani, és ha a szexre kerül a sor akkor nem nálunk lesz, mert félünk anya hallja. Anya minden hétvégén más pasival van és olyan rossz hallgatni hogy "csinálják", kora reggel még látni is mikor már világos van brr..

2015. febr. 28. 23:58
 5/17 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp elmondom
2015. febr. 28. 23:59
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, az utobb emlitett dologrol is kellene beszeljel vele.
2015. márc. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele arról beszélni de azt mondta amíg az ő lakásában lakom addig ne szóljak bele mit csinál.
2015. márc. 1. 10:32
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, Kérdező! Ne haragudj, hogy ezt mondom, de sajnállak anyukád miatt. Te egy normális gondolkodású tini lány vagy, akinek fontos az édesanyja véleménye /ha nem lenne az, nem foglalkoznál vele/, Ő pedig egy picit sem tartja tiszteletben a Te érzéseidet. Szomorú. Mondd el neki, Neked, a Te lelkednek kell ez. Ha normális tini együttjárásról van szó, abban nem találhat semmi kivetnivalót. A szexet viszont valóban ne kezdd még el, ha rám hallgatsz!
2015. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Szexelni még nem szeretnénk. Most egy kicsit beteg lett anya, de mintha egy angyal szállta volna meg. Csak sajnos az a baj ő sosem ér rá beszélgetni :(

2015. márc. 2. 15:12
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj, hogy mit szólt hozzá anyukád! Nagyon szurkolok neked c:
2015. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!