Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem túl korai 13 évesen?

Nem túl korai 13 évesen?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves kishúgom,külföldön élünk és ő szeretne elmenni egy black veil brides koncertre. Van egy 15 éves fiu barátja (nem járnak vagy ilyesmi csak eggyezik az izlésük és jól megértik egymást) vele menne oda. Én szerintem túl fiatal de megpróbáltam beszélni a fejével, csak annyitt mondott, hogy "szálljak le róla" én nem értek vele eggyet. Mit kéne tennem?

2015. jan. 18. 16:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
De, nagyon korai. Nagyszájú kislány.
2015. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az!! :D akkor nem engedem el!! köszi a választ :P
2015. jan. 18. 17:19
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Te vagy a gyámja?


Egyébként érdemes utánanézned a koncerthelyszínnek/koncertnek, mert abból kiindulva, hogy itthon a legtöbb koncert (stílustól függetlenül) korhatáros (16+ vagy 18+), be sem engednék. Így ha kiderül esetleg, hogy oda is korhatár van, akkor nem te leszel a szemét, aki nem engedi őt el :)

2015. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Miért korai 13 évesen elmenni egy koncertre?

Alapvetően egyedül nem mehetne (értsd,17év alatti személlyel sem) de felnőttel mehetne.

2015. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
4-es: voltál már koncerten? Én elég gyakran járok, sokfajta stílust képviselő zenekarokéra, amik azért viszonylag a visszafogott kategóriába tartoznak, de az a helyzet, hogy a legkevésbé sem való a közeg egy 13 évesnek.
2015. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha a csávó vigyáz rá akkor nem lehet baja. Írnám hogy menj el te is, de 1. annak nem örülne 2. én se mennék soha hard rock koncertre.
2015. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15 évesen hogy vigyáz valaki egy másik gyerekre?
2015. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
egy 15 évesre is vigyázni kell énszerintem ! :) ez egy klubba van és nincs korhatár... :/ nem vagyok az a tipus aki mibirná nagy tömegbe üvöltő hörgés mellet nem tudom hány órát! amugy pedig mint jó nővér kötelességem felelősséget vállalni érte és vigyázni rá (ő nm tud magára...) mellesleg a szüleink elmentek egy nagyon hosszú hétvégére los angelesbe és addig én vigyázok rá amivel semmi gond 19 éves vagyok és van tapasztalatom... :P köszi a kommenteket!!!
2015. jan. 19. 14:52
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

A Black Veil Brides egy torzított gitáros popzenekar, és főként 13-16 évesek kedvencei. Bocsi, ha ezzel valakit megsértettem, csak a hardrock, meg végig hörgős kifejezéseket erősnek éreztem rá... Remélem nem köt belém emiatt senki, tudom, hogy ma ez számít "rocknak"...

Na mindegy, nem is ez a lényeg. Koncerthez, legyen az ez a zenekaré, vagy egy másiké, szerintem még fiatal, max felnőtt kísérettel lehetne elengedni, nem egy 15 évessel.

2015. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Nem! Nem túl korai, ha van vele egy 15 évesnél idősebb valaki, így viszont lehet túl korai...attól függ ülő vagy álló hely
2015. jan. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!