Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha a nevem miatt...

Mit tegyek ha a nevem miatt piszkálnak?

Figyelt kérdés

Szerintem sokan látták már, fent van neten hogy hogyan néz ki egy osztálynévsor Borsodban. Aki esetleg nem tudná erről van szó: [link]

Nem Molli, Leila vagy hasonló a nevem hanem tipikus cigány név. Tudomásom szerint nem vagyunk cigányok. Fehér bőrű, kék szemű, szőkés-barna hajam van. Minden nap kapok emiatt kritikákat, mit tegyek? Már a sírógörcs kap el :(

Csak anya van és csak az ő családját ismerem de ők szlovák leszármazottak bár némelyik úgy él mint a cigányok (hasonlóan is néznek ki) Anya mondta talán egyszer hogy örül amiért nem apa bőrszínét örököltem de nem tudom hogy tényleg mondta vagy csak beképzelem. Sohasem láttam, teljesen tabu téma, szinte fel sem lehet hozni.

Nagyon fáj amit gondolnak rólam az emberek de normális vagyok. Nem lopok, nem hazudok, nem vagyok "rossz" gyerek stb.

14/L


2015. jún. 3. 00:27
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

De egyik variáció sem a legjobb :/

Ha g-vel ejtem szinte mindig elírják Angelikára (ha Angelika névnap van felköszöntenek)

Ha dzs-vel mondom akkor cigányos

Olyan nehéz :( Szép nevem van (szerintem) de ott volt még több száz név miért nem tudtak a szüleim azok közül választani

2015. jún. 5. 13:46
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem dzs-ként ejtve sem cigányos név, bár Magyarországon kissé furcsa. Viszont ha piszkálnak, és téged ez zavar, akkor ejtsd g-vel.

Egyébként nagyon szép neved van. :)

2015. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A sok rasszista köcsög, csak itt van nagyszájuk, élőben meg sírnak, ha telibe vannak verve.
2023. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!