Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen házimunkát csináljak...

Milyen házimunkát csináljak itthon?

Figyelt kérdés

Anya szerint lusta dög vagyok mert nem csinálok semmit. Néha megkér hogy teregessek ki, vigyem le a szemetet és megcsinálom de az neki nem elég. Régebben meglepetésből elmosogattam, felsepregettem de akkor is lekiabált nem jól csináltam, minek csináltam meg ha nem mondta stb.. Most is kiabál hogy miért nem mosogattam el. Ha nem mosogatok el az a baj, ha elmosogatok az a baj?

Akkor mit csináljak??

14/L


2015. jún. 11. 19:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és anya azt mondta takarodjak el dolgozni. Itt csak 16 éves kortól lehet diákmunkát vállalni. Hova mehetnék akkor?
2015. jún. 11. 19:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Porszívózás, ablakpucolás, feltörlés, rendrakás mindenhol, mosogatás, vasalás, főzés, bevásárlás. Ha anyád szól, hogy nem jó, akkor mond meg neki, hogy mutassa meg szerinte mi lenne a jó.
2015. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta 14 évesen már megtudom csinálni, ezért nem hajlandó megmutatni :(
2015. jún. 11. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:

14 évesen:

A szobád rendben tartása, illetve 1-2 helyiség kitakarítása kb. hetente. Pl. legyen tiéd a fürdő, meg az előszoba. Mosogatni is kellene, és nem csak akkor, ha kérik,meg nem meglepiből, hiszen nem ajándéknak kéne lennie, hanem természetesnek.

2015. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem mond meg hogy az elején meg akartad lepni nem pedig letolást szerettél volna, ha kell mond meg neki hogy ha végül is megcsinálod azt a házi munkát mért nem elégedet velle, akkor meg tényleg mondja meg hogy hogyan képzei el mert nem vagy "gondolat olvasó"!;) :)
2015. jún. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!