Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A házimunkát én végzem itthon,...

A házimunkát én végzem itthon, a férjem gyakran a szememre hányja, hogy"te mindig mindent elpakolsz, ezt meg azt hová tetted már megint", ez így is van, mivel ő nem segít, kénytelen vagyok mindig mindent én magam elpakolni. Megleckéztesem :-)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen. :D Szerintem hagyd ott azokat a cuccokat, amik az övéi. (büdös zokni, tányér, kajamaradék, stb.) Kíváncsi lennék a fejére, mikor ezekbe belebotlik.
2011. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem,hogy néha végighúzza az újját a szekrényen,hogy elég alaposan takarítottam e :-/
2011. márc. 25. 11:31
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Első körben beszélj vele és tudasd, hogy mivel van problémád és kérd fel a változásra.

És csak akkor leckéztesd, ha a fenti nem vezet eredményre.

Nem kell mindjárt túllőni a célon.

2011. márc. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ó számtalanszor beszéltem vele ezügyben.
2011. márc. 25. 11:33
 5/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
94%

"Azt még hozzáteszem,hogy néha végighúzza az újját a szekrényen,hogy elég alaposan takarítottam "


Ilyenkor add a kezébe a porrongyot, hogy "drágám EZZEL kell takarítani, nem a kezeddel. És ha végeztél a szekrénnyel, akkor a könyvespolcot is letakaríthatod."

2011. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

11:38 +1


Ilyenkor meg lehet mondani a férjednek, hogyha valami nem tetszik, csinálja meg jobban Ő MAGA!

2011. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Az utolsó hozzászóló nagyon jópofa, tényleg add oda a kezébe a porrongyot:P

Hát nekem is néha szokta mondani, hogy én nem csinálok itthon semmit....ja, ellátom a 8 hós lányunkat, meg speckó azt nem látja, hogy minden nap feltörlök, meg 6 ezerszer rendet rakok, mosogatok, teregetek, vasalok, hetente feltakarítok mindenütt...mivel nem látja ezeket a folyamatokat, így nem is csinálom ezeket....ilyenkor szoktam elsorolni neki a napirendemet:D És persze nálunk is megy a "megint hova tetted a nadrágomat" című lemez, na persze, hogy én raktam el, mivel mindent én pakolok. És ha valami nincs meg, akkor is én vagyok a hibás, mindenért, ami itthon történik rossz, naná, hisz itthon mindent én csinálok.

2011. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Mióta itthon hagytam 1 teljes hétre ugy hogy nem főztem meg előre,nem pakoltam el mindent,hanem ugy ahogy volt,és ő volt kénytelen mindent csinálni,azóta nem hisztizik hogy a saját dolgait elpakolja,porszivozzon,teregessen,néha főzzön és hasonlók...
2011. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. A férjem elpakol maga után, nem rámolok a dolgai között. Az övé, tartsa rendben.

2. A takarításba pedig besegít.

2011. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jól tanította az édesanyja,illetve te is jól szoktattad brávó :-D .
2011. márc. 25. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!