Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Nektek milyen lett...

Kamaszok! Nektek milyen lett a bizonyítványotok és mennyire vagytok vele megelégedve?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok oda, hogy hanyadik évfolyamot végeztetekf llel!

Szülők is leírhatják, hogy a gyeremekük, hogy végezte el ezt a tanévet és menyire van megelégedve a teljesítményével.



2015. jún. 16. 17:03
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Kitűnő, 8. osztály, elégedett vagyok :D
2015. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
66%
#20-as válasziró nem te vagy az egyetlen rossz tanuló, csak te vagy az egyetlen aki bátran felvállalja itt :D kitűnő lennék én is eldicsekednék vele mindenhol :D
2015. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
67%

Kitűnő, hat dicsérettel. (Ez fontos igen, simogatja az egómat. :D)

Nyolcosztályosban nyolcadik osztály.

Nyilván meg vagyok vele elégedve, meg a szüleim is.

15/L

2015. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

Erős gimi, 10. osztály, 4,28. Nem vagyok elégedett, ronottam, még a suliátlagnál is rosszabb lett :/ Bár ahhoz képest, amennyit (nem) tanultam, nagyon jól megúsztam a dolgot.

A romlás azt hiszem elsősorban a mérhetetlen lusgaságomnak, a fogyás okozta kimerültségnek és a bulizásnak köszönhető. És meguntam a humán tagozatot, de szerencsére ezek az órák megszűnnek, és helyette emelt infó és matek faktos leszek :)

A következő évben szeretnék nyelvvizságzni, remélem bírni fogom a matek faktot, és szerencsére kevesebb órám lesz, próbálok mindenből javítani. A föcit akartam továbbvinni természettudományos jegyként, végig ötös voltam, erre a végén jól elcsesztem (a második félévben szinte csak ketteseim voltak). Büntetésből muszáj leszek ráfeküdni a fizikára. Aminek viszont nagyon örülök, hogy végig ötös voltam fizikából (eddig mindig hármas voltam), és megkaptam matekból a négyest.

Egy hármasom lett... kémia... de szerencsére jövőre már nem lesz :DD

16/L

2015. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
11. osztály, kitűnő. A dicséreteket még nem tudom, de matekból biztos lesz. Nagyjából elégedett vagyok, de eddig minden éven 7-9 dicséretet kaptam, remélem idén is összejön. f
2015. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
17%

Pont a GYK-n írogató tinédzserek ilyen jól tanulók. Akik felvállalták a rossz átlagukat, azt el is hiszem. Biztos van akinek valóban 4,5 körüli az átlaga, meg kitűnő, de kb. 50 válaszból 48 mind 4,5 vagy 5-ös átlag, azért nem hihető.

Ja, meg mindenki erős gimibe jár:) Na, persze.

Ha ennyire intelligensek vagytok, akkor az ezen az oldalon feltett kérdésekben és válaszokban is nyilvánuljon meg, mert a tinédzserek itteni kérdései és válaszai olyan 2,5-3-as átlagot sejtetnek!

2015. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
51%

7-es vagyok és köszönöm mindenkinek a lepontozást!

Csak tudnám, mi a nem hasznos a válaszomban!

2015. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
senkiházi vagyok nem járok suliba 17/f
2015. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
51%
#26 , van benne valami amit írsz :D de azért ne légy előítéletes :)
2015. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

pont 4 az átlagom, 3 3-as, 3 5-ös a többi meg négyes.

tavaly 4,8 volt 8.-ban, de már ott is csesztem az egészre, most se tanultam semmit.. anyámék azt mondják lehetne jobb de én most lesz..m, nekem jó.

2015. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!