Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Nektek milyen lett...

Kamaszok! Nektek milyen lett a bizonyítványotok és mennyire vagytok vele megelégedve?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok oda, hogy hanyadik évfolyamot végeztetekf llel!

Szülők is leírhatják, hogy a gyeremekük, hogy végezte el ezt a tanévet és menyire van megelégedve a teljesítményével.



2015. jún. 16. 17:03
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

9,88 lett az idei átlagom (erdélyben lakom)

Románból, kémiából és festészetből jöttem ki 9-re.

Viszonylag meg vagyok elégedve, bár a festészet kizárólag a lustaságom miatt lett rossz.

2015. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, 8-os vagyok!
2015. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de miért ne lenne hihető?

GYK-ra amúgy is ilyen okoskák, rendes gyerekek járnak (no offense), ha még nem tűnt volna fel senkinek. Ezen kívül este 10re mindenki otthon szokott lenni, senki nem jár bulizni, senki sem iszik alkoholt vagy dohányzik, szex mindenkinek csak minimum féléves kapcsolat után jöhet szóba.

Na, de komolyan nem sértés, egyáltalán nem rosszból mondom, nincs ezzel semmi baj még szerintem sem.


A rossz tanulók valószínűleg nem GYK-n lógnak, hanem egészen más dolgokat csinálnak.



Ja, és hogy ne csak offoljak:

Remélhetőleg 5,00 leszek, de ez még majd kiderül.

Ja és nem járok erős gimibe, remélem ezzel jót teszek a hitetlenkedők lelkének.

2015. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi 11.osztály, 18L
2015. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:
Hát én falusi általános iskolába járok :D és 6. osztályos vagyok az átlagom 5.00 meg vagyok vele elégedve mivel az elsö félévem 4.67. lett és sikerült felhoznom ^^
2015. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

10. osztály, erős gimi

4,21 lett az átlagom, a fizika kettes lett, az lehetett volna jobb, meg a matek is lehetett volna négyes, de összességében annyira nem rossz,a tavalyi sokkal rosszabb volt (3,86)

2015. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
10. osztályos voltam, 3 négyesem lett év végén. Tavaly is kb ennyi volt ha jól emlékszem, szerintem nem rossz, jobbat tudnék de nem is akarok. :) 4,75-8 között van az átlagom, pontosan nem tudom.
2015. jún. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Kilencedik osztály (nyek), 4,7 lett az átlagom, 3 tantárgy lett 4-es. Nem vagyok megelégedve vele, tudnék jobbat is, de egy hármas tz nagyon lehúzott...
2015. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Gimi - 11.osztály 4.9-es átlag(1db 4-esem lett) matekból dícséret.Elégedett vagyok vele annak ellenére hogy 9.-ben és 10.-ben kitűnő voltam.:D Na majd jövőre:D
2015. jún. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

12. osztályt végeztem el, álagot nem tudok mondani, de egy 3-asom lett matekból, a többi 5-ös. Meg vagyok elégedve vele, büszke vagyoj magamra, hogy a lelki bajaim ellenére is sikerült összeszednem magamat. 9.-ben azt hiszem nekem lett a legrosszabb átlagom az osztályban, 3.9-es átlaggal. Így utólag visszanézve jövök rá, hogy nem kellett volna aggódnom a fizika 2-es miatt, hiszen úgysem azzal tanulok tovább, a pontszámokba sem számít bele.

Az érettségimre félig büszke vagyok, félig nem, mert 2 tárgyból kaptam 3-ast, de a többi 5-ös, az egyik emelt érettségim pedig 90% felett sikerült, egyetemre is bekerülök állami támogatással, úgyhogy nem szomorkodom. :)

2015. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!