Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, felnőttek! Normális...

Kamaszok, felnőttek! Normális hogy ennyire sebes lettem vagy elkaptam valamit? Volt már hasonló gondotok lányok? 17 /L

Figyelt kérdés
[link] ilyen seb lett az államon (netes kép de ugyan ilyen van nekem is szinte) úgy volt hogy tegnap sajnos sokáig Smároltam egy ismeretlem, borostás sráccal. Kb 1 óra lehetett a csók. Picit ittam ezért nem gondolkodtam. Tegnap még csak piros volt aztán ez lett :O
2015. jún. 22. 21:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj.
2015. jún. 22. 21:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak kidörzsölődött a bőröd, nekem is volt ilyen az államon, amikor az első párom borostás volt. :) Kend be valamilyen sebnyugtató krémmel.
2015. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja, a bőrödet csak a borosta dörzsölte ki. Kenegesd valami krémmel :)
2015. jún. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kenj rá neogranormont, pár nap alatt amúgy is rendbe jön de az rásegít egy kicsit.
2015. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem legutóbb egy hosszabb smárolás után másnapra kiszárad az egész szám meg az állam. Beszéltem és egyszerűen olyan volt mintha valaki más száját használnám. Kenegettem labelloval, de egyszerűen nem használt semmit, így rendes testápolót kellett rákennem. A rákövetkező napon lehámlott a bőröm, mint mikor az ember leég a napon, azóta minden jó és semmi bajom. Valószínűleg neked is el fog múlni, használj rá vmi krémet, mint pl.: bepanthen, neogranormon
2015. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kaptál el semmit, egyszerűen kidörzsölt a borosta. Kenegesd valamilyen krémmel.

Egyébként én egyszer így kaptam el tüszős mandulagyulladást, a nyár kellős közepén. :D

2015. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!