Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit gondoltok erről? Csak...

Ti mit gondoltok erről? Csak szerintem nem jó így?

Figyelt kérdés

Szóval anyának nincs telefonja ezért az enyémet használja, amivel nem lenne semmi gond ha átmeneti lenne de már fél éve ez van. Anyának nincs sajátja és "nincs pénze" de minden másra van pl. szolárium, ide-oda kirándulás stb. Nem sajnálom tőle a pénzt arra költ amire akar de akkor is furcsa.

Azt mondta anya majd ha kiballagok általános iskolából akkor lesz sajátom (most leszek 8.-os). Elviszi munkába, így nem tudok beszélgetni a legjobb barátnőmmel Víberen (neki nincs FB-je és nem is akar). Egyszer összevesztünk és írt a barátnőmnek egy "szép" levelet illetve elolvasta a beszélgetésünket, azóta rettegve adom oda neki hogy nehogy elolvassa.

Holnap megyek táborba és szeretném vinni, de nem mert neki kell. Akkor 1 hétig megint nem beszélünk a barátnőmmel. Nem akarom egész nap nyomkodni csak este vagy reggel beszélgetni. Pénteken jövök haza, másnap még egy tábor 1 hétig és ott se lesz telefonom. Kibirom nélküle de azért rossz hogy mindenkinek ott van nekem meg nincs. Szeretném vinni suliba mert ha bármi van pl. később vagy hamarabb megyek haza tudjak szólni, de anya szerint felesleges mert úgyis ellopják, tönkre megy stb.. Pedig én tudok rá vigyázni, ő már kevésbé. Csak rossz hogy mindenkinek ott van nekem meg nincs. Nem akarok követelőzni, se hisztizni de azért kell kicsit a magánélet. Saját szobám sincs, de anya csak azt tudja mondani hogy nagyobb lakásba többet kell takarítani. Nem palotát kértem csak saját szobát. Tényleg nagy kéréseim vannak? Vagy csak hiszti? Ősszel leszek 15 éves


2015. júl. 4. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

ez kur.vára nem normális

és az nem lehet kifogás, hogy nincs pénze rá

bemegy egy használt gsm boltba és fillérekért hozzávágnak egy telót

vagy akár valami olcsó előfizuval pár ezerért vesz valami alsókategóriás telefont.

2015. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen igazad van. Nekem is van egy 15 éves lányom, szerintem a kérésed teljesíthető. Nem is értem anyukádat...
2015. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Annyira tudom sajnálni az ilyen helyzeteket...

Anyukád nem való anyának, ez nem normális.

15 évesen nyilván KELL, saját szoba, magánélet stb.

A telefon téma meg...Használt, telefonálásra tökéletes telefont hozzávágnak a boltban 4ezerért. Tudjátok a gombos telók :D Bár lehet az még ennél is olcsóbb...

2015. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom máshol hogy van, de a szegedi kis Tescoban 1000 forintért kapható telefonok vannak az egyik pénztár mellett. Annyi csak van arra hogy a lányának legyen egy telefonja
2015. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor úgy látom nem csak én látom rosszul..

Nem kell drága telefon legyen rajta net, Facebook, Instagram és Víber ezeket használom napi szinten.

2015. júl. 4. 23:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Arról szól az egész, hogy ellenőrizni akar. Én megpróbálnám, hogy veszek neki valami használtat párezer forintért. Biztos a Te telefonod és ő használja, nem fordítva? Mert ha ő ajánlotta fel, hogy használhatod akkor megvan hozzá minden joga (azon kívül, hogy beleszóljon a beszélgetésedbe).


Ne hagy, hogy ilyen szinten belelásson a magánéletedbe, mert ez később is problémákat fog okozni neked.

2015. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az én telefonom és már 7-8 hónapja ez megy :(
2015. aug. 10. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!