Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek a 14...

Szülők! Elengednétek a 14 éves lányotokat VOLTra?

Figyelt kérdés
A lányom nagyon szeretne menni VOLTra jövőre,akkor végez majd az általános iskolával.1-2 napra szeretne menni,ha érdekli majd valamelyik fellépő.Énis ottlennék,de nem lennénk együtt,szabadon mehetne a barátaival.Megbízható társaságban van,tudom hogy nem fogják belevinni a drogba..Mert azt tudom,hogy inni fog.A lány is megbízható,nem csinál nagyon balhékat,nem szökik ki,ilyesmik.A jegyei is jók.De attól még féltem kissé,hiszen akkor még csak 14 lesz..(majdnem 15...)Elengednétek így a lányt vagy még így sem?

2015. júl. 4. 14:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Legyen velük felnőtt nagytestvér, vagy megbízható ismerős. A szülők társasága nyilván feszélyezi a gyerekeket, de egy nővérrel vagy báttyal jót lehet bulizni és biztonságos is. Úgy elengedném
2015. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Egy gyerekem van csak.:(
2015. júl. 4. 14:14
 3/31 anonim ***** válasza:
84%

Így igen.

+ Annyi kikötés, hogy 2 óránkét valami biztos ponton találkozzunk. (Nyilván úgy, hogy meg tudja hallgatni, akiket akar.)

2015. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
52%

"A 14. (tizennegyedik) életévüket be nem töltött gyermekek csak nagykorú cselekvőképes kísérővel léphetnek be a Rendezvény területére, és csak nagykorú cselekvőképes kísérővel tartózkodhatnak ott."


Lehet addigra már betölti, de egy ilyen fesztivál akkor sem egy 14 éves kislánynak meg a barátainak való.

2015. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem tetszene az ötlet. Főleg az nem, hogy iszik. Főleg egy ilyen helyen, ahol tömeg, van és akárki akármit bekeverhet neki is és a haverjainak is. Főleg, hogy nem lenne a szemem előtt, és főőőőleg hogy 14 éves (a majdnem 15-t hagyjuk, teljesen elenyésző részletkérdés, tinik szokták erre verni a mellüket, lényegtelen, hogy 14 vagy 15). Nem attól félnék, hogy ő nem viselkedik helyesen, attól félnék, hogy a világ nem viselkedik heylesen vele szemben.
2015. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
11%
Persze,arra vágyom,hogy egy falka cigány,drogos köcsög bedrogozza és teherbe qúrja,simán.
2015. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

@14:35


Te voltál már életedbe fesztiválon? Csak Mert úgy tűnik életedbe se, de a monitor előtt nagyon tudsz okoskodni. Nem vitatom azt a tényt hogy egy 14 éves gyereknek nincs helye egy Volt fesztiválon, de amit írsz az nevetséges túlzás.

2015. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%
a #6 lehet, hogy túlzás, és ez nem általános, de előfordulhat és ezért nem kockáztatnám...
2015. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerősöm volt már így a tiédhez hasonló korú gyerekkel fesztiválon, hogy ő is ott volt, a gyerek is. Nem volt gond sosem. Tavaly is két apuka ismerősbe futottam így bele, mindkettő Nagy Ferót nézett, amíg a gyerek az Arctic Monkeysra csápolt.
2015. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én nem engedném el. Esetleg ha soproni lenne, mert akkor nem alszik kitudja hol.
2015. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!