Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, fesztiválozók! Ti...

Szülők, fesztiválozók! Ti elengednétek 18 éves lányotokat a Sziget fesztiválra?

Figyelt kérdés
3 barátnőjével menne , 5 napra és ott sátoroznának .A lányom egyébként megbízható de nagyon féltem ettől a helytől , még soha nem volt fesztiválon . Mennyire veszélyes a hely ? Elengedjem szerintetek ?

2015. máj. 27. 11:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2015. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
Elengedném.
2015. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
72%
Tele van biztonsági emberekkel az egész, nem lesz semmi baja. Még a nyelvtudásán is csiszolhat bőven 5 nap alatt, annyira tele van külföldiekkel.
2015. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Ha megbízható alapból igen. A helytől nem kell félteni, inkább a társaság a mérvadó véleményem szerint. Ha a barátnői olyanok, akkor kb otthon a szobájában is tudnak "hülyeségeket" csinálni, v rá tudják beszélni bármire ha lányod hagyja magát... ettől függetlenül igyekeznék megbízni a lányomban.
2015. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
15%

Ne.


Bár nálunk ez nem tiltás kategória, és nem volt téma, mert hála Istennek hamar átlátta a helyzetet, és nem akar menni. Én meg fújok egy nagyot a megkönnyebbüléstől:D


Jó okod van rá félteni, mert elég ha egyetlen egyszer valaki belekever valamit egy pillanatban a gyerek italába.

2015. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
87%
Persze. De ezt megteheti a szemközti kávézó teraszán is, ha a lány hülye. Alapvető doglokat át kell beszélni és kész. Nem az a megoldás, hogy bezárjuk a gyereket otthon, hanem az, hogy felkészítjük az életre.
2015. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%

Italba belekeverni akármelyik kocsmában lehet...

Ha a barátnők megbízhatóak akkor elengedném. Mondjuk én örülnék ha pár fiú is menne velük, a biztonság kedvéért. De nem szokott a Szigeten semmi balhé lenni

2015. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 schocko ***** válasza:
46%
Ha én 18 éves lány lennék, nem kérdezném meg, hogy el szabad-e mennem...
2015. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%
5-ös. .. 4- es vagyok. Ez igaz, de nem lehet örökre burokban tartani egy felnőtt ill. majdnem felnőtt lányt. Nyilván tisztában van vele, h mik a szabályok, mire kell odafigyelnie, h ne tegye le a poharát felügyelet nélkül, ne fogadjon el senkitől semmit és csak az ő kezébe kapott italból igyon ami nem fedett, zárható kb. Nekem a hangsúly a társaságon van inkább. Ha nem igazi barátnők csak ilyen elnézést "partyr.bik", akkor én inkább ezért gondolnám meg, h elengedem e ... VELÜK.
2015. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
23%

6-os *Nem az a megoldás, hogy bezárjuk a gyereket otthon,


Pont azt mondtam, illetve írtam, hogy nem zárjuk be, hanem magától nem akar menni. Nem olyan a társasága, és egy gyerek sem akar a társaságából oda menni. Látott már elég fotót, beszámolót magáról a helyről, és nem tetszik neki. Tud olyan véleményt mondani, hogy megdöbbentett milyen jól látja a dolgokat, és olyan érveket, amik előtt még én is, felnőttként fejet hajtottam előtte(titkon).


Értő olvasás neked.


5-öske voltam

2015. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!