Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit éreztetek amikor...

Ti mit éreztetek amikor megtudtátok, hogy elválnak a szüleitek? Milyen azóta? Mi volt a legrosszabb része?

Figyelt kérdés

2015. júl. 12. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz része! Örültem, hogy végre nem lesz veszekedés és boldogok lesznek a szüleim.
2015. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én örültem, 13 voltam akkor. Aztán megbeszélték, hogy mégsem teszik meg, és most 32 vagyok, és sajnálom, hogy így élték le az életüket. Sokat veszekedtek, és bár elvileg most is együtt vannak, gyakorlatilag tönkretették az egész életüket vele. Akkor örültem volna, hogy még van esélyük külön boldogok lenni, most már csak szánalmat érzek, mert nem merték meglépni. Sokat tanultam tőlük, főleg azt, hogy soha ilyet ne tegyek, mert nem éri meg.
2015. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit ereztem? Boldogsagot.

Orultem,hogy nem lesz majd mindenbol vita,nem egymast fikazzak,es nem ketfelol kapom,hogy a masik a rossz.

Azota minden sokkal jobb,es mindkettovel remek a kapcsolatom. Azota mind a kettonek uj parja van,akikkel kozos gyerekeik is vannak:)

En 9 eves voltam akkor.

2015. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Második: ne tarts őket szánalmasnak, nem tudhatod, mi állt a döntésük hátterében. Egyébként szerintem majdnem biztosan az anyagiak. Az én szüleim, akiknek a folytonos veszekedését hallgatva nőttem fel, sosem váltak el, pont azért, mert a pénz miatt külön-külön se maguknak, se nekem nem tudtak volna jó lehetőségeket teremteni.
2015. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!