Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy kicsit hátrányosnak érzem...

Egy kicsit hátrányosnak érzem magam a testalkatom miatt. Létezik megoldás?

Figyelt kérdés
Nos most múltam februárban 16 éves, és ahogy én észrevettem a korosztályom többsége (azon belül is az osztályomat tekintve) legalább 175 centi magas és még a vékonyabbak is 60 kg-k. Én 167 cm vagyok 54-55 kg súlyú. Otthon nem, de a barátaim közt mindig olyan kicsinek érzem magam, és néha szóvá is teszik.. Ez nekem elég rosszul esik, ezért elhatároztam hogy sokat fogok enni, és elkezdek edzegetni csak hát a háztartás meg a kölcségvetés nem engedi meg ezeket. Habár nem vagyok gyenge, sőt sokszor meglepődnek, hogy a testalkatom ellenére mit tudok, de félek, hogy ez nagy koromra se fog változni és ilyen kis cingár leszek amit nem szeretnék, és a lányoknál se jön be. Mit tudnék kezdeni ilyenkor? Van valami módja, hogy akár egy picit is meggyórsítsam a növekedést?Képet tudok küldeni ha kell. 16/F
2010. márc. 4. 23:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Bár idétlenül hangzik, de ahhoz, hogy jól érezd magad, csak egy dolog kell: Önbizalom. Magamon tapasztaltam ezt meg. Amíg utáltam magam ez vagy az miatt, addig lenéztek, és amikor úgy döntöttem, jó vagyok én így, akkor megszerettek. Teljesen másképp néz a világ egy önbizalommal teli emberre, hidd el. Igaz az, hogy neked kell elhinni először, hogy jó vagy, a többiek csak utána hiszik el. Lehetsz a legszebb pasi, ha nincs önbizalmad, az lehúzza a szépséged ( így nem ér semmit), de ha kövér vagy, vagy túl sovány és van önbizalmad, akkor százszor megelőzheted az önbizalom-hiányosokat. Ez a megoldás. Nem más. Nehéz megszeretni magad, de próbáld meg.
2010. márc. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem tökéletes az alakod! Nekem az alacsonyabb lányok tetszenek. Sokkal nőiesebb egy alacsony, akár kicsit duci lány, mint egy magas, vékony. Bár, Te még kicsit sem számítasz ducinak! Fiú vagyok.
2010. márc. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
De hülye vagyok! Most láttam, hogy fiú vagy! Ne haragudj! Vedd úgy, hogy nem szóltam! Előző voltam.
2010. márc. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hordj magas sarkú cipőt! Én 165 cm vagyok, de ha felveszek egyet máris 170 cm körül vagyok.

Az 55 kg meg pont jó. :)

2010. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem még pár centit tuti fogsz nőni, de keményen edzeni csak 18 éves kortól ajánlott, mert ha most elkezded, akkor már nem is igazán fogsz nőni. Amúgy meg egy 170cmeres testmagasság nem alacsony hanem átlagos. így is fogsz párt találni, ne aggódj. 2 év múlva kezdjél el edzeni és sokat enni, máris nagyobbnak fogsz tűnni. Az én párocskám is 170 cm, mondjuk ő kigyúrt mert minden nap edz, így hiába nem annyira magas, nagynak néz ki. Pont passzolunk egymáshoz, mert én csak 164 cm vagyok, így akkor csókolom meg amikor akarom, mert nem csak a mellkasáig érek. Nagy előny :)

23/L

2010. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ez a külsöségi állapot egy lányéhoz hasonlít?:P
2010. márc. 5. 17:23
 7/16 anonim ***** válasza:
Én 12 éves vagyok, és pont ezek jellemzőek rám.
2010. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Dehogy hasonlít egy lányéhoz. Ne izgulj, még nagyon sokat fogsz változni, nőni, férfiasodni. Most tini korban vagy, sok minden történik, de mire eljutsz az érettségiiig, rád sem lehet majd ismerni. Szóval fel a fejjel. Az emberek 99%-a nincs megelégedve magával, valami bajuk mindig van, a maradék 1% pedig vak XD


11:47 voltam

2010. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. márc. 6. 13:08
 10/16 anonim ***** válasza:
A barátom is olyan magas, mint te, és 50 kiló. Őt zavarja, de szerintem irtó szexi, nekem bejön. Zabál össze-vissza, hogy hízzon, de nem megy neki. Pedig olyan lelkes^^
2010. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!