Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy kicsit hátrányosnak érzem...

Egy kicsit hátrányosnak érzem magam a testalkatom miatt. Létezik megoldás?

Figyelt kérdés
Nos most múltam februárban 16 éves, és ahogy én észrevettem a korosztályom többsége (azon belül is az osztályomat tekintve) legalább 175 centi magas és még a vékonyabbak is 60 kg-k. Én 167 cm vagyok 54-55 kg súlyú. Otthon nem, de a barátaim közt mindig olyan kicsinek érzem magam, és néha szóvá is teszik.. Ez nekem elég rosszul esik, ezért elhatároztam hogy sokat fogok enni, és elkezdek edzegetni csak hát a háztartás meg a kölcségvetés nem engedi meg ezeket. Habár nem vagyok gyenge, sőt sokszor meglepődnek, hogy a testalkatom ellenére mit tudok, de félek, hogy ez nagy koromra se fog változni és ilyen kis cingár leszek amit nem szeretnék, és a lányoknál se jön be. Mit tudnék kezdeni ilyenkor? Van valami módja, hogy akár egy picit is meggyórsítsam a növekedést?Képet tudok küldeni ha kell. 16/F
2010. márc. 4. 23:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Arra figyelj hogy ne dohányozz én mióta dohányzom nem nőttem semmit és megálltam 193nál a növésben.
2010. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
193..:D annál tovább nemis kell basszus :D deirigyellek.
2010. márc. 9. 16:03
 13/16 anonim ***** válasza:

Nyugi,még biztos fogsz nőni,fejlődni.16 vagy.Még változhat az alkatod,főleg h fiú vagy.Az én osztályomban is van fiú olyan aki tavaly még a legkisebek közé tartozott,mostanra pedig megnőtt, pedig tényleg nagyon pici volt 161 cm.Amúgy a szüleid milyen magasak ? Kb olyan leszel,de lehet h túlnövöd őket.A súlyod is változhat még,a sport sokat segíthet ezen ,de lehet h ilyen az alkatod ,de nyugi ez normálisnak számít,és sztem sok lánynak bejön.Nekem is :) én nem szeretem az ilyen túl kigyúrt testépítő szerű fiúkat.Én is szeretnék ám magasambb lenni ,165 cm vagyok, bár lány vagyok ,de akkor is törpének érzem magam az osztályban :S és ráadásul vékony sem vagyok (48 kg)Nőni és fogyni szeretnék.Biztos fogsz még nőni és addig is fogadd el magad.

16/L

2010. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen biztató szavakat^^ A szüleimet már túlnőttem:)
2010. márc. 15. 23:41
 15/16 anonim ***** válasza:
ne hízz awh sokan a vékonyfiúkat szeretik (pl én, de én magas vagyok hozzád:/)
2010. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sulinkban van egy fiú aki 6ikos és 152cm magas. De nagyon vicces és csak nevet a magasságán. Tudod mit ért el vele? Ő az egyik legjobb pasi a suliban ^^
2010. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!