Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok,...

18 hetes terhes vagyok, nagyon fáj és nyilal a méhem és a petefészkem. Ez lehet attól, hogy vékony testalkatom van és nyúlnak a szalagok?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint amíg nincs görcs addig nincs baj!
2007. nov. 12. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyakran fájt, szúrt, nyilallt a hasam a védőnő azt mondta azért mert tágul a méhem és előzőleg szerzett felfázás vagy vmi miatt nehezebben nyúlnak a dolgok ott bent. Most 27 hetes vagyok és már szinte teljesen elmúlt! Türelem és jó egészséget!
2007. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én 16 hetes vagyok és ugyanezek a panaszaim. Az orvosom nekem is ugyanazt mondta, mint neked. Az előző válasz számomra is tanulságos volt, mert az elmúlt néhány évben sok felfázásom volt. Szerintem ne aggódj, nincs baj.
2007. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!