Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha 9 hetes terhesen...

Normális, ha 9 hetes terhesen már 3 kilót híztam? Normál testalkatom van,55 kilóról indultam, és 166 cm vagyok.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elméletileg már "kisterhesen" is van a szervezetnek folyadékvisszatartása, és megindult a méh fejlődése, egyre több a vér is a szervezetedben. Szóval azt mondanám, hogy nem kóros.


De ha havonta 3 kilót hízol a terhességed végéig, az már az lesz.

2010. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez 2 hónap alatt történt. A cigiről leszoktam a baba miatt, lehet azért ilyen sok?
2010. okt. 13. 16:18
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem még így az elején nem olyan vészes.ha sokat fogol továbbra is hízni akkor max diétára fognak.

de gondolom nem zabálsz be mindent amit csak meglátsz? :)

ha valami jól esik edd meg nyugodtan.


mondjuk én 4 és fél hónapig csak 2 kg híztam.na de utána bepótoltam!!!53 kg-val kezdtem a terhességet (159 cm vagyok) és 73 kg-val mentem szülni .


24N

2010. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem zabálok sokat, napi 5 X eszem. Viszont az édességet eszméletlenül kívánom. :-(
2010. okt. 13. 16:23
 5/11 anonim ***** válasza:

nem sok az a napi 5 evés.

annyit tehetsz hogy nem vásárolsz be sok nyalánkságot csak mindig keveset.

nehéz megállni,tudom mert én is édességbe voltam bele bolondulva.egy tábla mogyoróscsoki egyszerre kb 5perc alatt,4-5 karaj szilvalekváros kenyér fél óra alatt,3-4 szelet (cukrászdai)süti egyszerre,pedig most meg előtte se bírok megenni max 2


szóval én is tudtam nagyon durva lenni.

kitartás!

a második babánál tuti oda fogok figyelni a cukor bevitelre.



24N

2010. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez eddig nem sok, de azért vigyázni kell, nehogy eldurvuljon a helyzet. :)

Én nem édesség, inkább édes íz mániás vagyok. A savanykásabb dolgokból még hányingerem van mindig. Próbálj meg csoki stb. helyett tejbegrízt, tejberizst, mandarint, szőlőt, édes narancsot, körtét, joghurtot enni. Nálam nagy kedvenc a vajas-mézes kenyér. :)

Mivel cukrot találtak a vizeletemben, most vissza kell fognom magam teljesen. :(

Eddig a 16 hét alatt 1 kilót híztam, de én duci vagyok.

2010. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem kötözködni akarok, de 9 hetes terhesen kb egy hónapja tudhatsz a babáról, igazam van? :-) Ezért írtam az egy hónapot.


első voltam

2010. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én a cukrász sütikért, péksütikért vagyok oda. Próbálom gyümölccsel (szőlő, mandarin, kevés banán-az nagyon hizlal) pótolni, de nehéz. Kicsit aggódok, hogy, ha már az elején ennyit híztam, akkor mi lesz, de a 12. héttől tornázni akarok, hátha segít.
2010. okt. 13. 17:31
 9/11 A kérdező kommentje:
értem utolsó, o.k.
2010. okt. 13. 17:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok és 7kg-ot híztam eddig. 53-ról indultam és én is 166cm magas vagyok. Amit kívánok azt eszek de arra figyelek hogy ne lakjak túl jól ne egyen egy étkezésnél se "degeszre magam" Nekem azt mondta a doki a minimum amit felszed minden nő az 12kg, annyi a legkevesebb mert a babának, a méhlepénynek is lesz súlya de kicsikét én is aggódok ha most ennyinél tartok és most vagyok túl a felén... Boldog babavárást neked!
2010. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!