Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mit tennétek a...

Szülők, ti mit tennétek a helyemben? Én vagyok elmaradott, vagy komolyan ilyenek a mai 15 éves lányok? (lent) Engedjem meg neki én is?

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves lányom. Ő teljesen normálisan néz ki :)a szintén 15 éves barátnője viszont mint egy rbanc, sajnos hasonlóan is viselkedik szerintem. Combfixet hord mini szoknyával meg 10 cm es cipőbe járkál.. A lányom is ezért könyörög, kinézett magának egy 11 cm magassarkú cipőt. Megvegyem neki? Én korainak tartom még, de nem tudom mi lenne a helyes. Ti mennyire szóltok bele az öltözködésbe? Nekem is engednem kellene mindent? Amúgy van neki egy 6 -7 cm magassarkúja, szerintem ez pont korának megfelelő :) de a 11 cm kicsit durva, nem? Elege van hogy nem engedem neki az ilyen magassarkú, miniszoknya, comfixxel dolgot, pedig én csak azt szeretném hogy egy normálisan nézzen ki, ne úgy mint egy utca lány... Mit gondoltok erről ti? :) mondjátok ha én gondolom rosszul csak.
2015. júl. 18. 17:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Nekem anya sose engedte. Most 10 évvel később hálás vagyok neki ezért. A lányod kamasz, menne a többi után de 6-7 centis magassarkú se kicsi, 10 centisek tényleg r**ancosak.
2015. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan combfixet miviel soha nem akartam, de voltak cifra elképzeléseim. Java része meghiusult a szülői szigornak köszönhetően aminek a mai napig örülök, de volt olyan, hogy elmentem a jóváhagyott öltözékbe és átöltöztem később 😄

Ez még belefért szerintem nyilván ezen közel 10 év után nagyokat nevetünk szüleimmel de akkor bizony volt hiszti meg ajtócsapkodás. Én örülök így utólag, hogy nem engedtek emberek közé olyan göncökbe....

2015. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
89%

Nem feltétlenűl ilyen minden 15 éves lány... Én pl. egyállatalán nem is hordok magassarkút, igaz én egy 11 cm-esben magasabb lennék a legtöbb fiúnál. Egyébként attól, hogy így szeretne öltözködni valamiért még nen biztos, hogy úgy is viselkedne...

15/l

2015. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%

A 6-7 cmes is nagyon nagy, nemhogy 11! Ne engedd az ár után! 13/L

Hidd el 5 év múlvaaa nagyon hálás lesz érte!

De hova akarja felvenni?

2015. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%

4-es vok.


Azért 3-asnak részben igaza van… ;)

2015. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Nehéz szülőként eldönteni mivel teszel jót, ha tiltasz, vagy ha engedsz. Én 15-16 évesen rbancosan öltözködtem a te fogalmaid szerint, ráadásul festettem a hajam, hosszú műkörmöm volt, sminkeltem, szoliztam, stb. Pedig ez nem most volt, hanem 20 éve. Mégsem engem vittek ki félig-meddig idegen srácok a disco-ból a bokorba, hanem a szende kinézetű barátnőimet. Mégsem én jártam abortuszra 17 évesen, hanem ők.

Most 35 évesen tisztességes családanya vagyok, szépen végeztem a tanulmányaimmal, jó munkahelyem van, nem kallódtam el.

2015. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%

a cipő belefér. mondjuk ha egy farmerhoz veszi fel. de a combfix miniszoknya + tűsarkú nem bizony.

É

2015. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ruha függő is hogy mi rbancos. Vannak ízléses, csinos ruhák :) de neki nem éppen olyan volt amikor láttam.Amúgy a lányom csak ilyen városi napokon, még néha utcára akarja hordani, ezt mondta.
2015. júl. 18. 18:00
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

FOLYTATÁS:


én a cipőt megengedném. sok múlik azon hogy mihez veszi. mondjuk egy csinos topp csinos farmer + 11 cm cipő. semmi gond nincsen ezzel.

miniszonyához égy szolidabb cipő is elég viszont. egy kis topp é kardigán pl.


szóval magukkal a ruhákkal/cipőkkel nincs gond csak ízlésesen kell kombinálni

2015. júl. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%
Sok lány öltözködik így manapság, nem tudom. Ha úgy érzed hogy csak így tudod megőrizni a békét akkor engedd meg. Ha nem engeded akkor meg összegyűjti rá a pénzt és megveszi, tehát mindegy.
2015. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!