Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Egy 14éves lányt...

Szülők! Egy 14éves lányt meddig engednétek el egy fesztiválon?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 23:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

Mindenkit lepontoz, aki azt mondja, semeddig. Ez értelmes kérdés akkor. :D


Hidd már el, hogy totál gyertek vagy. majd később megköszönöd a szüleidnek, hogy ennyire vigyáztak rád. Gondolom te se akarsz szervdonor lenni... hallgass rájuk, megéri.

2015. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Egy naprol lenne szo!ezt kihagytam.
2015. júl. 22. 15:44
 13/20 anonim ***** válasza:
44%
este 8ig, legkésőbb. Ha hisztizne ez miatt akkor semeddig. szerintem 14 évesnek nincs helye egyetemista fesztiválon.
2015. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
Engem nem engedtek el a szüleim, de az összes velem egyidős barátomat éjjel háromig engedték:)
2015. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

este 9 ig. max 10. de ez se biztos :) 14 évesen nincs mit ott keresnie


ezt úgy mondom hogy nagy bulizós voltam :) most is tudok szórakozni. nem vagyok begyöpösödve. de 14 évesen keressen a korának megfelelő programokat, hobbykat. a fesztiválozás még nem az

2015. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem a kedves válaszolókat, hogy miért lettem lepontozva azért, hogy leírtam engem nem engedtek fesztiválra de a barátaimat a saját szüleik meddig engedik? Igazán kíváncsian várom mi van ebben ami lepontozandó!:)
2015. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

kedves kérdező. te itt mindenkit lepontozol aki azt mondja hogy semmi keresnivalód nincsen ott!


de ettől még én is leírom. és nyugodtan lepontozhatsz!


Anyuka vagyok. És a 14 éves lányomat nem engedném el fesztiválozni. nem is engedem! Járjon a vele egykorú barátnőivel fagyizni stb. nálunk is szoknak lnni csajos itt alvós bulik. este grylezni is szoktak az udvaron nálunk. Fesztiválra biztos nem engedném. Majd 17 évesen esetleg. Hamarabb biztos nem.

Nagyon fiatal vagy még ehez. És ha nagyon véletlenül lennék olyan jó szivű hogy elengedem ilyen helyre ( bár nehezen adnám be a derekam). akk max 10 re haza kéne érnie.

2015. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

és kedves kérdező. ennek a kérdésnek semmi értelme mert mindenkit lepontozol. nem épp eszű az a szülő aki a 14 éves lányát felnőtt felügyelet nélkül fesztiválozni, bulizni engedi. utolsó voltam.


na most jöhet a lepontozás :)

2015. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyeket. Nem pontoztam le senkitXDDD Az meg,hogy nem ep eszu,nem hinnem hogy ebbol el lehet donteni
2015. júl. 26. 19:21
 20/20 Thomika20 ***** válasza:
Ma már bárhol megb.aszhatják a kicsi lányotokat. Már lehet rég megvolt és nem is tudtok róla. Ma már a játszótér wc-jén is :D
2016. ápr. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!