Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Milyen ágyatok van?

Kamaszok! Milyen ágyatok van?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos egyszemélyes ágyam van,de szeretnék egy kétszemélyeset(franciát), leginkább abból az okból kifolyólag,hogy ne csak a barátoméknál tudjunk együtt aludni.


Szülők! Ti mikor(hány éves korban) vennétek kétszemélyes ágyat a gyereketeknek? Illetve mi erről a véleményetek?


17L



2015. júl. 26. 00:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Aludjatok egymáson :)
2015. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz reg voltam kamasz, de en a 13. szuletesnapomra kaptam a szuleimtol egy 160x200-as agyat. Imadtam, meg most is megvan naluk a regi szobamban. Most en lettem anya es ha nagyobb lakasunk lesz es kap sajat szobat figyelembe veszem a fiam kereset/igenyet a berendezeskor.
2015. júl. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%

Nekünk a lakásban több ágy volt, amin aludhattunk a kedvesemmel, nem csak egy. A szobámban is 2 volt.

A vendégeitek eddig hogyan aludtak Nálatok?

Egyébként 7000 Ft-ért lehet kapni összehajthatós szivacsmatracot.

2015. júl. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Nekem egyszemelyes kb 90-100 cm

De a barátom soha nem panaszkodott, ha összebujunk :)

2015. júl. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 voltam majdnem, amikor új ágyat kaptam, ilyet, csak máshonnan:


[link]


Nagyon szeretem, mert nem foglal nagy helyet, de ha itt van a barátom, akkor ki lehet nyitni és kétszemélyes :)

Szerintem ilyenben gondolkodj, mert tényleg nagyon praktikus.

18/L

2015. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elköltöztünk akkor kaptam 2 személyes ágyat, 15 voltam kb. 160x200-as.
2015. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára a kiságyam volt egyszemélyes. Az első rendes ágy amit kaptam egy kihúzható kanapé volt, bár már nem tudom, milyen széles. Ekkor 3 éves voltam. 8 évesen kaptam rendes ágyat, 140x200asat, mivel a szüleim úgy tervezték, hogy jó ideig ne kelljen nekem új ágyat venni. Viszont ez elhasználódott, így 15 évesen saját magam választhattam ki az újat, egy 160x200as Ikeás Malm ágyat.

Kiskoromban élveztem a nagy ágyat, a barátnőim rengetegszer aludtak nálam, sőt olyan is volt, hogy hárman aludtunk az ágyon. Később pedig természetesen a pasik miatt volt nagyon kényelmes.

Most 20 évesen elköltöztem és az új szobámba nem fért el rendesen a 160x200as ágy, így vettem egy ikeás kihúzható (alul fiókos) ágyat, ami becsukva 80x200as, így meg is tudok mozdulni a szobában, kinyitva pedig 160x200as ugyanúgy.

Tehát 3 éves korom óta 20 évesen jutottam el először odáig, hogy egyszemélyes ágyon aludjak :)

A véleményem, hogy ez így teljesen tökéletes volt. Ha van hely a nagyobb ágynak, én is úgy csinálnám, ahogy a szüleim csinálták.

2015. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kanapém van amit kinyitok ha itt alszik valaki:)

14 évesen kaptam, azóta egy picit ütött-kopott a bőr része, de megvagyok vele elégedve.

2015. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kihúzható kanapém van, kb. 8-9 éves korom óta van meg. Hárman is simán elférünk rajta, ketten pedig nagyon kényelmesen.

De én egyébként is nagyon forgolódós vagyok, egyszemélyes ágyban nem is tudnék aludni, minden reggel a padlón ébrednék :D (még így is előfordul, pedig a fal mellett alszom)


18L

2015. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy sarokkanapém van amit ki lehet húzni ágyként :D
2015. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!