Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ha egy kortársatok...

Kamaszok, ha egy kortársatok csúnyább az átlagnál és határozatlan vagy félős, miért kell mindenféle nyomoréknak elnevezni?

Figyelt kérdés

Had legyen még kisebb az önbizalma mint amilyen.

Tudom, nem mindenki csinálja ezt, de elég sok rossz tapasztalatom volt már, a legtöbbeknek ennyi elég is, hogy nyomoréknak nézzék a másikat.


2015. júl. 24. 09:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok egyébként
2015. júl. 24. 09:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez is intelligencia kérdése. Aki így nevez, egy növény szintjén éli mindennapjait. Ilyen alacsony érzékelési szint mellett szomorú lehet leélni egy életet. Ez nagyobb tragédia, mint a szépség relatív hiánya.
2015. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan úgy gondolod, lesz a gyakorikérdéseken olyan kamasz aki bevallja, hogy szekál másokat?
2015. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért hogy dominánsabbnak tűnjenek.
2015. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Engem is állandóan piszkáltak azért mert én nem akartam velük barátkozni, mert ők nem voltak hozzám valóak.

És persze ezt nem tudták abba hagyni.

2015. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak tudjátok(s most mindenféle drámai felhang nélkül mondom ezt...) az a gáz hogy nincs karma...nincsenek csodák. Nem ezek a "növények s buta tinik" mennek 20-24 évesen dokihoz s nem mi "nyomik" vagyunk akiket mindenki megért s szeretnek a lányok/pasik.

Szar egy világ ez...

2015. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!