Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Apukák mennyibe kerül nektek...

Apukák mennyibe kerül nektek a gyereketek látogatása miket vesztek neki ilyenkor?

Figyelt kérdés
Illetve milyen gyakorisággal, és mennyi időt van veletek?

2015. júl. 29. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak 3 havonta találkozok vele, akkor 4-5 napot szoktunk együtt lenni. Ilyenkor az egyik napon elmegyünk egy bevásárlóközpontba és megveszem azt, amit szeretne. Ez általában 150-200 ezerbe szokott kerülni.
2015. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mit szoktál ilyenkor neki venni hogy ilyen sokba kerül és hány éves a gyereked első válaszoló?
2015. júl. 29. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kulfoldi munkam miatt sajnalatos modon csak kethavonta 3 napra tudom ot latni,amit nagyon sajnalok,de a penz nagy ur.

Mivel a kislanyom 16 eves gondolhatjatok,hogy nem a jatszohazba szeretne menni,ezert altalaban ettermekbe megyunk,termeszetesen elmaradhatatlan a vasarlas,amit minden alkalommal megejtunk,valamint alkalmankent beulunk este egyutt egy visszafogottabb barba,ahol megiszunk ket kolat egy jo hosszu apa-lanya beszelgetessel megspekelve,mindekozben pedig igyekszem eluldozni az asztalnal sertepertelo fiatalembereket.

Ez a 3 nap osszesen altalaban 150-200ezernel szokott megallni. Vannak akik soknak tarthatjak ezt az osszeget. Es megkerdezhetnek,hogy miert? Hiszen a szeretet nem a penzen mulik. Lehet. De nekem o a kislanyom,es azt akarom,hogy ami az erombol kitelik megadhassam neki. Ilyenkor meg a parom is az anyukajanal lakik( egyutt dolgozunk kulfoldon),hiszen a gyerekem gondolom nem az "apa uj nojevel" akar jopofiskodni.

2015. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem konkrétan sok a 150-200 000 mert a havi fizetésünk kettőnknek a párommal nincsen ennyi.

Bár aki megteheti annak persze nem nagy az összeg.

2015. júl. 30. 07:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Én vagyok a gyerek, de remélem nem baj, ha válaszolok.

17 éves lány vagyok, apám csak 30 km-re lakik kb, de teljesen változó, hogy mikor látjuk egymást. Van, amikor 2 hónapig semmi, van amikor havonta 1-2, de amikor a BL volt, akkor minden meccsre átmentem hozzá és ottaludtam, mert egyedül neki van Digije. :d Hogy ennyibe kerülök neki... nem sokba. Olyankor kb 2000 (igen, 3 nullával) ft-ot szokott adni kajára. Ennyi. Oké, ez most furán jön ki, nem akarok követelőzni, eszem ágában sincs, de azért mégis. Ha nem tehetné meg, akkor semmi problémám nem lenne. De így, hogy csak cigire és piára költ havonta 90.000 ft-ot, rám meg kb semmit... ez rosszul esik. Hogy a haláláért fizet, a lányának meg nem. És még képes nekem azt mondani, hogy nincs pénze. Lenne, ha nem b..szná el mindenféle felesleges dologra... egyébként apám a szó szoros értelmében alkoholista. Már csak k.váznia kéne, hogy igazán filmebillő legyen... mondjuk szerencsére azt nem csinálja (tudtommal o.O). Egyedül nyáron van az, hogy elmegyünk külföldre általában egy hétre, és akkor ad 100 Eurot, hogy azt arra költöm, amire akarom. Meg most elvileg suli közben valamikor el akar vinni egy Barca meccsre, szóval... Tényleg nem szeretnék úgymond "telhetetlen" lenni, de konkrétan féltékeny vagyok a cigire és a piára.

2015. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!