Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, milyen nyári baleset...

Kamaszok, milyen nyári balesetek értek már titeket eddig?

Figyelt kérdés
Idén nyáron vagy előző nyarakon.

2015. júl. 29. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer elvágtam az ujjamat egy papírral! Szörnyű volt.
2015. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elaludtam a napon és az öcsém kikötötte a bikini fölsőmet és alsómat is. Miután felébredtem, felálltam, de a bikinim mindkét darabja a földön maradt.. :) Enyhén szólva kiröhögtek a körülöttünk lévők.


18L

2015. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fűnyírás után amikor már majdnem szomjan haltam kiesett a kezemből 3 deci fröccs. 1 hétig sirattam.
2015. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Naponta elvágom a kezem papírral melóban.

Előző nyarakon? Semmi :D Egyszer elestem bicóval, de semmi extra.

2015. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
megharapta a barátnőm a farkamat.
2015. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Leégtem, leestem a lépcsőn, megégettem a kezem és vagy tízezerszer elvágtam a lábam borotválás közben.
2015. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tavaly leestem egy lépcsőn rá a bokámra ami miatt egy hónapig bottal jártam.
2015. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mario12 válasza:
tavaj eltörtem a lábam és elestem a bicajommal ja leestem a tetőről és szétszakadt a lábam
2015. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Felmentünk barátnőmékkel vonattal egy 4300 méter magas hegyre, én, a magasságokhoz nem szokott lökött alföldi parasztgyerek meg úgy gondoltam, hogy mit nekem teljesen másféle magasság és légnyomás, meg kevés oxigén, tudok egyenesen menni. Aztán kifelé menet kiderült, hogy mégse, amikor meg visszamentem leülni, lépcső után szépen rázuhantam az arcomra... :D


(Szóval ha valaki hasonló helyzetbe kerül... Kilégzés, belégzés, és maradj az alfeleden :D )

2015. júl. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron ínszalagszakadás. Foci suliba járok így magántanuló lettem fél évig rehabilitációra jártam, hogy a lábam olyan legyen mint volt. De szerencsére helyre jött, most több csapatnál voltam edző mérkőzésen, egy NB2-es csapattal írtam alá 2 éves szerződés. Szombaton már indul a bajnokság és remélem több sérülésem nem lesz, hogy a karrieremet tudjam építeni.
2015. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!