Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok ha 15 éves...

Mit szólnátok ha 15 éves lányotok nevet szeretne változtatni?

Figyelt kérdés

Pár éve már gondolkoztam a névváltoztatáson, de mostmár nagyon szeretném. Több probléma is van a nevemmel:

-2 keresztnevem van ezért hosszú, aláírásoknál sem a legjobb

-többször visszakérdezik, mert annyira ritka

-többször elírják

-c.gányos, amit anya is belátott

A vezetéknevemet meghagynám, az 1.keresztnevemet elhagynám, a 2.keresztnevemet is megváltoztatnám de azt lehet becézni úgy ahogyan most hívnak. Teljesen eltudnám képzelni hogy ezzel a névvel éljek. Szülők, ti mit szólnátok? A másik gond hogy kéne apa aláírása is, de őt sosem láttam. Bár ha 18 éves leszek 100% hogy megváltoztatom


2015. aug. 1. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
3 év és megtehetnéd. Ilyen idős korban nem támogatom az életre szóló nagy döntéseket. N32
2015. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

én megengedném. Főleg ha cigányos...még később hátrány is lehet amikor szeretnél állást találni.


28/N

2015. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
gondolom anyud a kizárólagos törvényes képviselőd, ha apádat sose láttad. Így az ő aláírása is elég. Mi a neved?
2015. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Megírod mi a neved? Csak az első keresztnevedet.

Én mint 15 éves kamaszlányt totál megértelek, hogy egy c.gányos névvel nem szívesen élsz. Biztosan nekem is eszembe jutna, hogy nevet kéne változtatni. Viszont mint anyának, lehet, hogy kicsit rosszul esne ha a lányom nevet akarna változtatni. Igaz belátta anyud is, hogy c...nyos, ezért lehet, hogy nem bánná.

2015. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ugyan miért lettem lepontozva???

Ha nem ismeri az apját, gondolom anyuka neveli egyedül... nem igen értem, hogy most ezen mit kellett lenyomni...

2015. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Semmit nem szolnek.

Ha ennyire meg szeretne valtoztatni,akkor megteheti 3 ev mulva.

Egyebkent mi a neved?

2015. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van bejegyzett 2. keresztnevem és majdnem olyan hosszú mint az 1. és a vezetéknevem együtt, de aláírásokban nem kell használni, eddig csak érettségin kellett azt is felírnom névnek vagy ha külön kérték papírokhoz.

Ha c.gányos akkor el tudom hinni de jól gondold meg mire változtatod.

2015. aug. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy c.gányos a neved ? Nem csak azt képzeled ,és nem egyszerü megváltoztatni a nevet ,mert minden papirt íratot le kéne cserélni ,illetve atol még az ismerösök a réggi neveden fognak szolitani ,nem az új neveden.
2015. aug. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom ezt a kérdést minden olyan anyának akik a gáz névvel verték meg a gyereket, csak hogy különleges legyen. Öcsém is könyörög hogy megváltoztathassa a nevét pedig ő még csak 10 éves
2015. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Gyémántlány ***** válasza:

Az én anyukám is megváltoztatta a nevét, igaz ő már nagykorú volt, de a szülei is támogatták benne.

Szerintem nincs ezzel semmi gond. A neved a tied, neked kell együtt élned vele, a te részed. Ha szeretnéd megváltoztatni, változtasd meg. Nekem személy szerint sosem volt problémám ezekkel a dolgokkal, és nem is igazán értem azt, akinek van.

2015. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!