Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy vegyem rá anyát hogy...

Hogy vegyem rá anyát hogy irasson át másik suliba?

Figyelt kérdés

az osztályban nincsenek barátnőim,egyedül vagyok.. iskolát szeretnék váltani de nem engedi.. mit tegyek?:/

13/l


2015. aug. 3. 10:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nincsenek barátaid?

Mi garantálná hogy máshol lenne, ha itt nem tudtál barátkozni? Ez így elég kevés.

2015. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
másik iskolából ismerek 2 lányt akivel o.társak lennénk:) ők is rocker lelkek,mint én^^
2015. aug. 3. 10:53
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

És utána rocker főiskola, rocker munkahely?

Meg kell tanulnod elfogadni másokat, és elfogadtatni magadat!

2015. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez halovány nagyon. Én csak azért mert oda jobb buli lenne járnos nem iratnálak át. Igaza van az egyik hozzászólónak. Attól hogy valaki nem rocker lélek még lehet rendes. Ki kéne próbálnod. Mondom ezt úgy hogy imádom a rockzenét. De az embert nem a zenei ízlése határozza meg. Ez csak egy szórakozási forma semmi más. Primitív dolog ez alapján klikkesedni.
2015. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de beilleszkedni sem tudok!
2015. aug. 3. 11:01
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen hetedikes vagy, igaz? 7 év alatt nem sikerült beilleszkedni és nincs egy barátod se? Ideje elgondolkodni, hogy nem biztos, hogy a hiba másokban van...
2015. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted azt, hogy beilleszkedni sem tudsz?

Engem őszintén érdekel, hogy mire gondolsz, mondj példákat, kérlek!

Azért, mert ilyen zenét szeretsz, a többiek nem vesznek rólad tudomást? Veszekszel velük? Vagy mi az, hogy nem tudsz beilleszkedni?

Mikkel próbálkoztál eddig az elmúlt 7 évben?

2015. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nincs teljesen igazatok.

Teljesen mindegy, hogy 7 év, vagy 1 év alatt nem tudott beilleszkedni, hiszen ugyanazok a gyerekek között van. Pont 7-ben mentem át másik suliba, mert 7-ig nem sikerült barátokat találnom, mindegyik gyerek sznob volt, Porshe-val jártak suliba, cikiztek, mert nekünk "csak" egy Suzukink volt. A másik suliban azonnal megtaláltam a hozzám hasonló gyerekeket, tele lettem barátokkal.

Egyáltalán nem biztos, hogy az ő hibája.


Megmondta anyud, hogy miért nem engedi? Mik az indokok?

2015. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Amíg semmit nem mesél, nem tudhatjuk, hogy ki miatt nem megy a barátkozás. Lehet, hogy ő szidja fennhangon azokat, akik nem "jó" zenét hallgatnak. Ilyet is láttam már, és utána meg van lepődve, hogy nem szólnak hozzá szívesen, amikor rbancozza azokat, akik diszkózenét hallgatnak, stb. Arrogancia mindkét oldalról elképzelhető. Ezért kértem, hogy meséljen, mit nem kedvel a többiekben és mikkel próbálkozott.

Ha őt közösítik ki, egész más a helyzet, mintha barátságtalan másokkal, mert nem az ő elképzelései szerint élnek.

2015. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már kibírnám, nemsokára középiskolát kell választanod, fel kell készülnöd a felvételi vizsgára. Majd a gimiben szerzel új barátokat.
2015. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!