Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért olyan ciki, hogy az...

Miért olyan ciki, hogy az egyik nagyon jó barátnőm 14 éves, meg egy fiúbarátom 15 éves? Én 18L vagyok, most megyek fősulira. Komolyan olyan furcsa és rossz ez?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Benned is felmerül bármi kétely? Tudod igaz barátság esetén, nem hiszem, hogy egy névtelen oldalon kellene véleményeket kikérned. Mármint kérhetsz, de mit befolyásol ez?

Ha azt mondjuk gáz, akkor nem lesznek többé a barátaid?

Szóval szerintem nyugi, ha jóban vagytok, velük találtad meg a hangot, akkor abban semmi rossz nincs, de ezt te is tudod, nem?

2015. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ki mondta hogy ciki?
2015. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem érzem cikinek, és nem fogok tőlük elfordulni a negatív kritikák miatt, csak egyszerűen nem értem. Egy volt osztálytársam mondta, hogy milyen gyerekes már, hogy nyolcadikosokkal barátkozom. Előtte fel sem merült bennem, hogy ez "hiba" lenne. Bár most sem tartom annak, csak szeretném tudni miért gondolják ezt páran.
2015. aug. 6. 14:08
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Tehát egy ember mondta...

Nem számít.

2015. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
nem ciki, előfordulhat hogy a barátaid koránérők típusok, vagy te vagy későn érő, emiatt nem számít a korkülönbség...még. tudnod kell, hogy az embert egy főiskolai közösség más emberré teszi, meg fogsz változni, amiket addig szívesen csináltál tinédzser barátaiddal, már nem lesz érdekes számodra, szívesebben keresed majd a felnőttesebb társaságod. A barátaidat nem fogja érdekelni, mi volt az utolsó ZH-don, hány kreditet szereztél, miből diplomázol, mész majd bulizni őket meg nem engedik el a szüleik sehova. Ezért nem furcsa, és nem is rossz, csak valószínű nem is hosszútávú.
2015. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó! Nem mindig úgy van ahogy írod. Én most vagyok 25, de a legértelmesebb barátaim 17-18 évesek! És olyan 6éve a legjobb barátok vagyunk:) ők most érettségiztek, nekem családom van, meg egy 2 éves fiam. Mégis tudunk közös nevezőre jutni, én nem mindig a gyerekről beszélek, de imádják a fiamat, ahogy a fiam is őket. A párom 28, ő is látja hogy hálistennek nem az átlag tinik.. :) Nekem is mondták már, hogy jujj mert gyerekek, de ha gondolkodásban is azok lennének régen se álltam volna szóba velük. :)
2015. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem ciki, csak kicsit furcsa és meglepő. De egyébként én is jól el tudok lenni a kisebbekkel.
2015. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi furcsa.
2015. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sztem se fura ez

én 21 leszek

és a legjob barátaim 14-16 évesek

és tényleg megtaláljuk a közös hangot..

de ha érdekel részeltesebben akkor irj rám privátba

2015. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :) Örülök, hogy többen in az én véleményemen vagytok. :)
2015. aug. 7. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!