Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg ilyenek a mai tinilány...

Tényleg ilyenek a mai tinilányok? Vagy csak a lányom ilyen?

Figyelt kérdés
Járt egy fiúval, 11 hónapig, viszont mivel a végén már nem érzett semmit, elhagyta a fiút. De még közben elkezdett levelezni egy másik jelölttel, akivel már járt egyszer régebben. Pár nap után úgymond összejöttek a fiúval, de néhány hónap után őt is elhagyta a lányom. El kezdett írosgatni egy 19 éves fiúnak, találkoztak is egyszer, de közben az előző fiúkával még se veled se Nélküled kapcsolatban volt. Aztán volt egy buli, amire elment, és két fiúval is csókolózott, de őket csak így látásból ismerte. A lányom 14 éves. Nem értem miért jó neki, hogy több vasat tart a tűzbe egyszerre?! Vagy a többi lánykától tanulja el? Mit tegyek? (ha vannak helyesírási hibák,sajnálom,siettem)

2015. aug. 6. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem, ez nincs rendjén. Még épphogy tini és már több pasival smárolt mint én 25 éves koromig. Nem zavar hogy így viselkedik? Miért nem beszélgetsz el vele arról hogy epp ri bancot csinál magából mások előtt?
2015. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Beszélgettem, azt mondta -és hiszek neki- hogy a második szakítás megviselte lelkileg, sokat fogyott. Ez a buli jét hete volt, azóta lezárta a se veled se Nélküled fiúval, és a többiekkel is. Azt hiszem, egy kicsit észhez tért már. Lényeg a lényeg, a vele egyidős lányok is sok hülyeséget csinálnak, nem lehet, hogy elvesztette a fejét és így próbált sgy kis figyelmet szerezni?
2015. aug. 6. 23:42
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Ez van ha valaki jól néz ki és megteheti, majd leszokik róla.
2015. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
91%

Nekem az anyám ilyen és én nem... Ez olyan személyes dolog. Van aki ettől érzi biztonságban magát.

16/l

2015. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
14 éves és a szövegben 5 különböző fiú szerepel. Te meg mentegeted. Ideje lenne anyaként viselkedni és megakadályozni ezt az életmódot. Rettenetes értékrendet mutat és sekélyes élet felé vezet. Vedd komolyabban,mert messze még a felnőtt lét. Mi lesz vele addigra??? 40-50 fiúnál fog tartani?? N32
2015. aug. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem mindenki ilyen.
2015. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
A 15 és fél éves lányom közel sem ilyen... A tiéd jó korán kezdte... Innen már nem lesz visszaút, elkéstél. Menni fog a saját feje után.
2015. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Hová tart a világ?! 14éves 11hónapos kapcsolat.. szakításból kapcsolatba , szakításból kavarásba,egybuliba két csávó.. Egy kislányról beszélünk, láthatóan könnyen kapható, 19éves srácok biztos nem a 2szép szeméèrt àlnak le vele vagy hogy foghasság a kiskezét, igazán még nem is tudja mi a szerelem vagy csalódás. Könnyen befolyásolható, sérülékeny. Anyaként megakarnám ettõl védeni a gyermekem 2-3 évvel késöbb is böven ráér a pasizásra bulizásra söt.. Kár mentegetözni nem csak barátnöként kell tudni viselkedni vele hanem mint szülö is megszabni a határokat..
2015. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Tanuljon inkább és még luxusk@rva is lehet a lányodból.
2015. aug. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem! Nem normális!
2015. aug. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!