Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinilányok, tudnátok segíteni?...

Tinilányok, tudnátok segíteni? (első szerelem)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Szóval... kicsit bonyolult a helyzet, mert soha nem volt még ilyen velem. Nincs semmilyen tapasztalatom, nem volt még barátom, két fiú tetszett eddig, de ezek csak időszakosak voltak, 1-2 évig tartottak. Nem gyakoroltak rám nagy hatást, örültem, ha beszélgetni tudtam velük, vagy ilyesmi, de semmi több. Mindig is félénkebb voltam. Most viszont nagyon furcsán érzem magam. Tudom, hogy nevetséges, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Próbálom lefoglalni magam valamivel, de rövid idő után újra eszembe jut. Ráadásul elég ritkán találkozunk, és sokszor nagyon hiányolom. Szégyellem magam, mert tegnap háromszor rám jött a sírás, pedig mindig is lesajnáltam azokat, akik egy fiú miatt pityeregnek. Hát tessék, most velem is ez történik. Ilyenkor mit lehet csinálni?

2015. aug. 10. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki ez a srác? Honnan ismered? Ő érez valamit?
2015. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A családom közeli kapcsolatban van az ő családjával, így ismertem meg. Azt nem tudom, hogy ő érez e valamit, jóban vagyunk, de sajnos ritkán találkozunk. Lehet, hogy egy kicsit tetszem neki, mert többször figyel felém, vagy érint meg kedvesen. De sajnos ennyiből nem tudom kikövetkeztetni.
2015. aug. 10. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jajj. :)

Ugyan én már nem vagyon tini, de mintha a saját érzéseimet, helyzetemet írtad volna le tíz év távlatából...

Először is, nincs ezzel semmi baj. Mikor legyen szerelmes az ember, ha nem 17 évesen? Nyugodtan gondolj rá, pityeregj, ha jólesik, vagy ha vagytok "olyan" viszonyban, akkor írj rá, hogy mi van vele. Pár kedves szóból nem lehet semmi baj.

De arra figyelj, hogy ne legyél erőszakos, és próbáld megőrizni a józan eszedet minden körülmények között. Az írásod alapján tudatos, okos lánynak tűnsz, ne hagyd, hogy a szerelem hülyét csináljon belőled.


Nincs jó barátnőd, akiben megbízol? Netán a srácot is ismeri? Nem tudnál vele beszélni a dologról?

2015. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ! Én is gondoltam már arra, hogy ráírhatnék, csak azt remélem, hogy az nem lesz túl átlátszó vagy rámenős. Lehet, hogy összeszedem a bátorságom és megteszem. :) Elmondhatom a barátnőimnek, csak az a baj, hogy ők nem ismerik a srácot. Igazából ezt a nővéremmel tudnám megbeszélni, mert ő is jóban van vele.
2015. aug. 10. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjetek el barátkozni, írj rá, talákozzatok többet, aztán majd elválik :)
2015. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!