Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, köztetek van olyan,...

Anyukák, köztetek van olyan, aki az első párjával alapított családot? Ti is úgy gondoljátok, hogy az első szerelem nem tarthat "örökké"?

Figyelt kérdés
Én 17 éves voltam, mikor megismerkedtem a párommal, akkor ő majdnem 21 volt. Ennek már 4,5 éve, szeretnénk lassan esküvőt és majd 2-3 év múlva babát. De még mindig vannak olyanok a környezetemben, főleg a családomban, akik úgy gondolják, hogy úgysem maradunk együtt, meg, hogy úgysem ő lesz a férjem, meg jaj lesz még egy csomó pasim, szimplán csak mert fiatalon jöttünk össze. Titeket nem riogattak ilyenekkel? Engem ez eléggé bánt, mert nem értem miért ne lehetnék az első barátom felesége, ha egyszer szeretjük egymást?
2013. máj. 16. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden elhatározás kérdése.

17 évesen volt egy 2 hónapos kapcsolatom, annyit is ért. Aztán rá pár hónapra találkoztam egy sráccal, aki mostmár a férjem és októberben ha minden jól megy, megszületik az első kisbabánk. 5 éve vagyunk házasok, 7 éve vagyunk együtt.

Kitartást és sok szerencsét! :)

24/N

2013. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első barátodban találtad meg az igazit akkor simán működhet. Én is nagyon fiatalon, 19 évesen ismerkedtem össze a férjemmel, igaz volt már előtte több barátom, de nem ilyan hosszú kapcsolatok, mint a tiétek. A férjemről rögtön tudtam, hogy Ő lesz az igazi. Már több, mint 13 éve együtt vagyunk és gyerekünk is van azóta. 4 és fél év után jó esélyetek van rá, hogy együtt maradjatok. Sok boldogságot kívánok.
2013. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 voltam, párom 21 mikor megismerkedtünk! A mai napig együtt vagyunk. Menyasszonya vagyok, babát tervezünk!! :)

Nálunk senki nem mondta,h úgyis szétmentek. :)

Ti is nyugodtan összeházasodhattok, jöhet a babóca :)

2013. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen ismertem meg az első igazi szerelmem,több gyerek és tiniszerelmem volt,de Ő volt az első igazi,lassan 4 éve vagyunk együtt,3 éve együtt élünk,és van egy 2 éves kisfiunk is,polgári házasság már volt,nem sokára templomi is lesz.nekem is mondták,hogy úgyis szét megyünk mert fiatalok vagyunk,fiatalon jött a baba,meg,hogy több embert kell megtapasztalni és egyéb baromságok.Ha szeretitek egymást,úgy,mint mi és foglalkoztok a kapcsolatotokkal simán öregedhettek meg együtt,erre is van jó pár példa :) 23L
2013. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmék. Most már 12 éve vannak együtt, ő 26, a férje 27 éves. Van egy 2,5 éves kislányuk, most várják a második babát. Szeretik egymást, boldogok, és nem érdekli őket mások véleménye. És ez így van jól. Szerencsések, korán megtalálták a boldogságot.
2013. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

13 éves voltam, mikor megismertem az első nagy szerelmemet.

Azóta eltelt pár év, épp a 3. babánkat várom, most vesszük az első közös házunkat és nagyon jó a kapcsolatunk.

Az érzelem része megváltozott, nem az a hirtelen lángoló szerelem, annál sokkal fontosabb, mélyebb kapcsolat. :)

2013. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2. férjem az 1. férjem... Sajnos volt egy pár év szünet, el is váltuk, de aztán újra összejöttünk és nagyobb a szerelmünk, mint valaha. Azóta már a 3. gyermekünket várjuk és 40 év körül vagyunk. 21 voltam, amikor egymásba szerettünk, nekem ő volt a második férfi az életemben.
2013. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont 20 éve vagyunk együtt.16 voltam amikor összejöttünk, ő 17.Most 36 ill.37 évesek vagyunk, van 3 gyerekünk, és az ő nevében is bátran állíthatom hogy nagy a szerelem még mindig.Nekem ő volt az első barátom, neki volt már egy barátnője előttem ,de csak pár hetes kapcsolat.Mi nagyon sokat hallgattuk, hogy miért kell az elsőnél megragadni,úgyis elváltok majd stb.Gondolom nem akartak rosszat ezzel, de ha szeretem, nem fogom otthagyni csak azért mert még nem "tomboltuk ki magunkat".Úgyhogy mai napig együtt vagyunk:)
2013. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne is foglalkozz mások riogatásával! Nyilván vannak, akik rosszmájúak, és nem viselhetik, hogyha valakinek valami elsőre összejön. Mi is átestünk ezen, vagyis inkább én. Én 17 voltam, mikor összejöttünk, a párom 24. A családom imádja a páromat és fordítva, illetve én is nagyon szeretem jövőbeli anyósékat. Így szerencsére tőlük nem, de irigykedő ismerősöktől én is kaptam ugyanezt. "Nem éltem ki magam", "Honnét tudom, hogy ő az igazi, mikor másokkal nincs is tapasztalatom?" stb... Nah, aztán ahogy teltek az évek, szépen abbamaradtak a megjegyzések. Jöttek utána, hogy mikor lesz esküvő, mikor lesz baba. 6,5 éve vagyunk együtt és a tavalyi karácsonyi ajándékunk egy pozitív terhességi teszt volt, úton a picur. Most mindenki legnagyobb gondja, hogy mikor házasodunk, és eddig miért nem tettük? ;)

Szóval az embereknek sosem elég jó semmi, ez amolyan aranyszabály-féle. Ha egy darabig nem mentek szét, (miért is mennétek?) akkor majd jönnek a gyerekkérdéssel és az esküvővel. Mindig lesz valami, ami nem elég jó. Hidd el, ha házasok lesztek, és már lesz gyerkőc, a kistesó-téma lesz topon.

Ne foglalkozz velük! :)


És további sok boldogságot és szép életet nektek!

2013. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves válaszokat! Mindenkinek nagy boldog életet kívánok! :)

Egyébként van olyan rokonom, aki az elején még mondta a magáét, aztán, mikor legutóbb találkoztunk és mondtam, hogy még mindig együtt vagyunk, akkor már azt mondta, hogy na a végén, még ő lesz a férjed! :D Szóval vegyesek a reakciók, de a legtöbben csak azt látják, hogy fiatalon összejönni=nem tartós kapcsolat, de minden jel szerint az idő minket igazol. :)

2013. máj. 21. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!