Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg fiatal vagyok még ehhez?

Tényleg fiatal vagyok még ehhez?

Figyelt kérdés
Hamarosan 17 éves leszek, 11.-es. Anyámtol folyton azt hallgatom, hogy minek nekem pasi. Ha valaki megkérdezi, hogy van e baratom, mindig rávágja, hogy "minek neki, még csak 16 éves". Lehet igaza van, hogy ne kössem le magam korán, de néha jó lenne, ha valaki lenne mellettem, valaki szeretne, akiben megbizhatnék. Volt már barátom, de nem volt valami jó kapcsolat. Nem értem a logikáját,mert amúgy meg minden buliba elenged, és szinte bárhova elmehetek.Én már nem érzem magam kislánynak. Vagy tényleg fiatal vagyok egy kapcsolathoz?
2015. aug. 13. 12:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
85%
nekem is volt barátom 16 évesen, szerintem nem vagy fiatal hozzá
2015. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez teljesen egyéni kérdés. Nem lehet általános választ adni rá. Neked kell érezned, hogy elég érett vagy-e hozzá vagy sem. Nem anyukádnak, nem nekünk, NEKED. Ez az, ami csak és kizárólag rajtad múlik!
2015. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hozzá fiatal.
2015. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sem vagy hozzá fiatal, 15 évesen volt először pasim (jó, az 1. kapcsolatom inkább nem emlegetem, nem volt túl rózsás) de szintén 15 évesen találtam meg azt a srácot akivel hó végén lesz a 3. évfordulónk. Szerintem anyukád azt akarja hogy te anyuci kislánya maradj és csak hozzá kötődj.
2015. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te érzed hogy mennyire állsz készen egy kapcsolatra.
2015. aug. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen randiztam először a barátommal, azóta is együtt vagyunk, most vagyok 19. :)

Anyud hülyeséget beszél.

2015. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem 16 évesen nem volt még barátom, de szerintem sem vagy fiatal hozzá - persze ez egyénileg változik.

Ha majd találkozol valakivel, aki hozzávaló, akkor anyukád úgysem fogja tudni megtiltani, hogy szeresd.

2015. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy hozzá fiatal. Valószínűleg csak nem akarja hogy csalódás érjen, hiszen azoknak a kapcsolatoknak amik 16-17 évesen kezdődnek előbb utobb vége lesz, de ettől függetlenül tapasztalatokat kell szerezni, új embereket megismerni, stb...

ha lenne egy olyan fiú a közeledben akivel szivesen lennél, butaság lenne ezért elutasítani mert anyukád ezt mondja..

Próbálj meg vele beszélni.

Szerintem a legtöbb szülő már elfogadja ho a gimis korban kapcsolatban él a gyereke.

2015. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bella31 válasza:

Szerintem sem vagy hozzá fiatal. Anyukádnak mindig a kicsi lánya maradsz. Nehéz elfogadnia, hogy már nem vagy olyan kicsi...

Én 15 évesen ismertem meg a férjem. Most 33 vagyok :)

2015. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy hozzá fiatal, ez természetes hogy így érzel. Persze abban igaza van anyudnak, hogy nem most kell férjet választani, de ismerkedni lehet.
2015. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!