Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 18 és fél éves fiam egy 29...

A 18 és fél éves fiam egy 29 éves nővel ismerkedett össze pár hónapja, és a nő most gyereket vár tőle. Ti mit szólnátok ehhez a helyemben? (46/N)

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 18:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nem titkolta el, rögtön bemutatta a szerelmét, amikor összeismerkedtek, kicsit furcsa volt, de gondoltam, hogy majd vége lesz egyszer, biztos csak egy rövid kapcsolat lesz, de nem. Így, hogy most terrhes lett a nő, nem akarja elhagyni, persze így már ne is tegye, de ez kiakasztó.
2013. dec. 31. 18:12
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

" de ez kiakasztó. "


egyetértünk,

-egy 50-es anya-

2013. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

GYakorlatilag semmit nem tehetsz. :( Én baromira ki lennék borulva. És mindenképpen ragaszkodnék a dns teszthez.

Amúgy szerintem gyerek ide vagy oda, nem lesz ez örök szerelem, úgyhogy a helyzet még romolhat. HA tényleg övé a gyerek, lesz még ebből pereskedés. :(

2013. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Dns teszt aztán segíted neveli pénzzel idővel mást nem tehetsz.
2013. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Biztatnám a fiam, hogy minél hasznosabb diplomát, szakmát szerezzen, hogy aztán legyen elég pénze, mert ha még akar egyszer valaha a jövőben normális, saját családot, akkor ez úgyis másik nővel lesz, vele szintén lesz majd gyereke, tehát az úgy már jó sokba fog neki kerülni, hiszen nem egy gyerekről kell majd gondoskodnia, hanem legalább kettőről.
2013. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Az mindenképp kiakasztó lenne, hogy 19 évesen apa lesz, de azért lehetne rosszabb is. Pl. ha a gyerek anyja is hasonlóan fiatal lenne.
2013. dec. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt kifelejtettem, hogy valószínűleg akkor sem maradnának együtt, ha a fiaddal egykorú lenne a nő, tehát a kisgyerek valószínűleg úgy nő majd fel, mintha elvált szülők gyereke lenne. De ez lenne akkor is, ha kb. egyidősek lennének a szülők.

Így legalább az egyik fél már érett a szülői szerepre. Kellően bölcs, van élettapasztalata, nem akar már bulizni, stb.

2013. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Persze az a nő aki 30 éves létére egy 18 évessel kezd az érett viselkedésre mutat.
2013. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm igy járt... A csajnak nem kellett a fia.Srác gondoskodik róla és az anyjának kell gyerekartást fizetnie! Egyébként meglepődnék,de ha tényleg tőle van a gyerek,akkor gondskodjoion róla.. Vagy segitsétek ti,amig tanul s utána hajrá!:)
2013. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Én nem aggódnék ennyire itt a helyetekben, előttem írta valaki, hogy jó, hogy a nő már van ennyi idős, egy tapasztalt felnőtt, akinek már biztos van munkahelye meg lakása is. Én csak nagyon kicsit kételkedek abban, hogy ennek a kapcsolatnak lesz jövője. Minden azon múlik, hogy a fiú továbbtanuljon (ahogy az előttem is írták), aztán lesz munkahelye, és összeköltözhetnek, összeházasodhatnak, és élhetnek tovább boldogan, stb. Amíg a fiú a tanulmányait végzi, és nem áll a saját lábára, addig a gyerekkel a nagyszülők, illetve az anya foglalkozik majd, javaslom, hogy rendszeresen járjanak össze, lakjanak egymáshoz közel, és a gyereket szoktassák úgy, hogy a fiút szeresse, és az apjának tekintse, tehát néhanapján szakítson egy kis időt a gyrekére, és az új, kialakulóban lévő családjára, szóval szabadidejében ne bulizni járjon meg ilyesmi, hanem legyen egy kicsit családapa, ha ráér.
2013. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!