Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk, nektek milyen félelmeite...

Fiúk, nektek milyen félelmeitek vannak? Van olyan, amitől féltek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

bocsi lány vagyok, de két srácról tudok

egyik olyan bunyós típus, attól fél, hogy fia lesz és megveri, mint ő az apját(eltörte a mostohavater orrát)ő pl lányt akar, ha majd gyereke lesz, nehogy visszakapja az élettől.

másik mélyen, a lehető legkomolyabban a szemembe mondta, hogy ő nem fél semmitől!

2015. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ranked promó közben elmegy a net.
2015. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

"Ranked promó közben elmegy a net."


Igen, nekem is ez a legnagyobb félelmem.. és meg is történt egyszer a dia promom közben :'D

2015. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én attól félek, hogy ugyanúgy be fogok tagozódni, a rendbe, és nem teljesülnek az álmaim.


12-13 évesként az álmom, hogy Amerikában éljek, az óceán mentén, és legyenek barátaim, szép házam, legyen az a munkám amit szeretek, és legyen nyugodt életem. Majd rájöttem, hogy ezért teperni kell, különben soha nem fog sikerülni. Jelenlegi is Amerikai egyetemek között gondolkodok, míg mindenki más "Villamosmérnöki" meg ilyenek, amelyek nem rossz szakmák, sőt jól meglehet belőlük élni, de azért mégiscsak behatárolt vagy. Remélem értetted mire akarok kilyukadni. A legtöbb korombeli lemond az álmairól, hogy majd ilyen-olyan autója lesz, mert középiskolában kitalálja, hogy elmegyek akkor ide meg ide dolgozni, és jó lesz az nekem 160.000 nettóban. És az álmaid? Azok hol vannak? Hát sohasem fognak beteljesülni? Én ezt nem akarom. Ettől félek a legjobban

2015. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem félek semmitől.
2015. aug. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én se
2015. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!