Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem normális, vagy...

Anyám nem normális, vagy szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Anyukám 46 èves ès van egy 7,5 öcsèm.

Èn 24 èves vagyok ès van egy 3 hónapos kislányom.


A következő törtènt.

Tegnap a nagyszüleim vigyáztak az öcsèmre mert a szüleim dolgoztak.

Viszont mi kèt hete minden hètfő dèlelőtt gyógytornára járunk.

A nagypapám visz minket, mert a város másik felèben van.

Ide mindig jön velem a nagymamám is, szereti kivenni a rèszèt ezekből.

Nos ez a torna kb 20 perc szokott lenni.

Míg mi a nagymamámmal bementünk addig a nagypapám ès az öcsèm az autóban maradt ( árnyèkban álltak a klíma ment).

Mikot vissza mentünk megkèrtem az öcsèm míg bekötöm az autóba a kislányom ès èn is beülök addig szálljon ki. Parkolóban álltunk ès a nagymamám addig nem szállt be a kocsiba míg az öcsèm be nem ült.

Ma felhívott anyukám, hogy èn mit kèpzelek magamról, hogy az öcsèmet a kocsiba hagytuk a 40 fokba, meg mit kèpzelek èn, hogy kiszállítom őt az útra míg beszállok a kocsiba.

Egyszerűen vègig sem hallgatott, majd mondja hogy ő is be fogja zárni a kislányom fèl órára az autóba ès nem lesz mièrt pattognom.

Teljesen elöntötte az agyát a fèltèkenysèg mert a nagymamám kèt-három naponta jön látogatni minket ès az öcsèmhez nem megy fel.

Hozzá teszem az öcsèm nem is köszön neki mert a gèpet nyomja 0-24be.

Tudom, hogy megint az öcsèm füllent a dolgokba.

Teljesen kivagyok borulva. Szerintem semmi rosszat nem tettem, semmi baja nem volt. Nem lett egyedül hagyva.

Vagy neki van igaza? Mit gondoltok?

Hogy mondhat ilyet nagymama lètère, higy majd ő is bezárj a kislányt az autóba. Szerintem marhára nem összehasonlítható, hogy egy nagy gyerek vagy egy pici baba ül az autóba. Ráadásul úgy ahogy nem is törtènt.



2015. aug. 11. 12:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
36%
megmondanám neki hogy ha ennyire kedves akkor nem is kell látnia az unokáját. és ezzel be is fejezném vele a vitát
2015. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
77%

Higgadtan el kell neki magyarázni mi is történt valójában.

Tuti, hogy csak hirtelen felindulásból tehette, mert féltette az öcsédet (n is olvastam egy sztorit, miszerint xy helyen egy nagymama bennfelejtette a tűző napon a kocsiban a 7-8 éves kislányt, nem tudom, csak pár órára, és megfulladt, nem tudták már újraéleszteni-képtelen vagyok mondjuk felfogni hogy a jóégbe felejthette a kocsiban a kislányt, de ok).



Viszont, magyarázd el neki szépen mi is történt.

HA eddig nem volt ilyen kirohanása, akkor majd ezt is megérti.


Nyugi :)

2015. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Próbáltam de nem èrdekli,meg sem akar hallgatni.

Nem az első kirohanása.

Teljesen bele van bolondulva abba ha valakinrk nem az öcsèm az első.

Nem tudja elfogadni azt sem,hogy nem ajnározom nyakra főre őt.

2015. aug. 11. 12:44
 4/39 anonim ***** válasza:
12%

Ne vedd rossz néven, de én nem hagytam volna kint a gyereket. Nem lehet hogy az öcséd féltékeny a kicsire? Nem tudhatod mit , és hogyan mesélt anyukátoknak. Bár nem helyeslem, de valahol megértem a reakcióját: én a helyében nagyon megijedtem volna. Egyre többet hallani hogy a forró autóban gyerekek haltak meg. Amit mondott, az első indulatában mondhatta.


Az pedig nem helyes hogy az egyik gyerek hanyagolva van. hogy gépezhet annyit mint te mondod? Itt lenne a legnagyobb szükség a nagyszülőkre IS hogy megmutassák: a gépen kívül is csodás dolgok léteznek.

2015. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

A nagypapám ott volt vele.

Nem lett egyedül hagyva, ráadásul árnyèkban álltak ès ment a klíma az autóba.


Anyukám mindent rá hagy, ès megengedi neki hogy ennyit üljön a gèp előtt.

2015. aug. 11. 12:52
 6/39 A kérdező kommentje:

Az öcsèmet a gèpen kívűl semmi nem èrdekli.

AA nagyszüleinket sem igazán szereti, magától soha nem akar elmenni velük sehova.

2015. aug. 11. 12:54
 7/39 anonim ***** válasza:
51%
Öcséd nem felügyelet nélkül volt, hanem egy másik felnőttel. Anyádnak ez leesett?
2015. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
45%
5-ös vagyok. Értettem hogy nem egyedül volt a kisfiú. De anyukád tudja-e? Ha tényleg féltékeny az öcséd kicsire, ez csak ronthatott a helyzeten. Főleg ha anyukád mindent megenged neki... Kár lenne ha emiatt még jobban megromlana a viszonyotok.
2015. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
56%

"Egyszerűen vègig sem hallgatott, majd mondja hogy ő is be fogja zárni a kislányom fèl órára az autóba ès nem lesz mièrt pattognom. "



Ez rettenetes. Ne haragudj, de az én anyám merne ilyet mondani a gyerekemről, a saját unokájáról, én biztos, hogy soha a büdös életben nem keresném, de minimum addig míg őszintén bocsánatot kér. Ez nagyon durva.

2015. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Persze, tudja, hogy a papa ott volt vele.

Eddig nem vettem èszre fèltèkenysèget. De az öcsèm elèg sokat füllent. Ès ilyenkor ha kiderül nem szidja le èrte anya.


Ezek után hidd el èn is meggondolom, hogy mikor fogok vele beszèlni.

Nagyon megbántott.

2015. aug. 11. 13:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!