Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek, ha nagy összeget...

Mit tennétek, ha nagy összeget találnátok a lányotoknál és nem mondaná meg, honnan van?

Figyelt kérdés

Adott egy 17 éves lány és a gardróbszekrényében találnál pakolás közben 2 táskát, amiben euró van. Mikor rákérdeztek nála másnap, egy szót sem szól róla.

Ilyen esetben mit csinálnátok?


2015. aug. 22. 14:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Mégis mennyi euró?
2015. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Sok, pontos összeget nem szeretnék írni.
2015. aug. 22. 14:45
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
sajnálnám hogy elkurvult.
2015. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%

Első vagyok.

Tehát, ha jól értem, nem annyi, amennyi legális munkára utalna.

Valószínűsíteném, hogy valami illegálisat csinált.

Akkor először megpróbálnám kiszedni belőle, végső esetben rendőrséggel fenyegetve.

Persze bevonnám az apját is.

Félnék, hogy valami bajt csinált, ezért bevetnék mindent, hogy kiderítsem miről van szó.

2015. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
44%
Én őszintén szólva elgondolkodnék, hol rontottam el, hogy egyáltalán nem tűnt fel, hogy a lányom valami rosszat csinál hosszútávon a hátam mögött. Biztos, hogy voltak erre utaló jelek, próbálnám utólag összerakni a dolgokat. És elkezdenék vele foglalkozni.
2015. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
ha szerencséd van, csak qrva, ha nincs lement valami kartellnek dílernek, aztán ha nem lesz meg a cucc, jön ám a maffia aztán levágják a fejét, meg neked is ha otthon vagy..
2015. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
2 táskányi euró? Durva lesz de kitenném a onyha asztalra, leültetném mellé és megmondanám,hogy vagy nekem beszél vagy a rendőröknek, mert nem kockáztatom az egész család fizikai biztonságá egy bűnöző miatt. Ennyiért kiírtják az egész családot! Dönthetne és ha nem beszél, feljelentem. Aztán majd másoknak meselhetne.
2015. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Elég nagy baj lesz ha nem szeded ki belőle hogy honnan van.
2015. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Jól írják, rendőséggel fenyegetés. Jogosan.
2015. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Semmit. Örülnék, hogy bejött neki az élet.
2015. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!