Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha nagyobb összeget találnátok...

Ha nagyobb összeget találnátok a 17 éves lányotoknál, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Tehát nem 20-30 ezret, hanem milliós nagyságrendűt.
2015. jan. 2. 11:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon komoly beszélgetés következne arról, hogy HONNAN van egy tininek ennyi pénze???
2015. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miután nagyon mélyen magamba szálltam, nyilván rákérdeznék. Olyan nncs, hogy ezért a szülő nem felelős...
2015. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Először is eltenném a széfbe, mert ki tudja honnan van, ha pl. bűncselekményből, akkor 100% vissza tudjam szolgáltatni az eredeti tulajdonosának, gyereknek ne legyen ideje eltüntetni v elkölteni.

Utána elmondanám neki őszintén, hogy találtam nála pénzt és mondja el honnan van.

Természetesen megvan az esélye, hogy pl. kaparós sorsjegyen nyerte, mondjuk elég kicsi. De megadnám a lehetőséget a magyarázatra mielőtt bármit is cselekszek a továbbiakban.

Ezenkívül azért mindenképp kapna büntetést, hogy ennyi pénzt tart otthon (még akkor is ha van logikus magyarázat), mert ha valaki tudomására jut az egész családot veszélyezteti egy betöréssel.

Bűncselekmény esetén mennék rendőrségre, ekkora összegnél már börtön is járhat, ha itthon találják meg, még a végén engem csuknak le,ez nem vicc.

2015. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
91%
azonnal kérdőre vonnám
2015. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Azért ha egy 17 éves lánynál ennyi pénz van akkor tuti, hogy van sütnivalója és még sokra viszi az életben.

Másrészt ha volt annyi esze, hogy ennyi pénzre szert tegyen akkor ha akarta volna, eltette volna olyan helyre ahol nem találjátok meg.

De szerintem ez a kérdés 100%-ban csak elméleti.

2015. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
5-ös: nem kell ahhoz sütnivaló, elég ha pénzes úriembereknél "hostesskedik"
2015. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Ez elég problémás 17 évesen, szerintem nem kockáztatna egy pénzes ember.
2015. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Uhh... lehet, hogy prostituáltként szerezte. mindenképp utánajárnék, honnan van a pénz. Lophatta is, nyerhette is, de nekem az tűnik a legvalószínűbbnek, h pénzért szexelt suli után. Vagy helyett.
2015. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

7-es


A kiscsaj behazudja, h már 18 elmúlt, a pasi meg nem kérdezősködik, neki ennyi elég, h majd erre hivatkozik, ha gond van. A kuncsaftok nem kérnek személyit a prostiktól.

2015. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Több év tippmixből meg lehet csinálni ha szerencséje van meg ért hozzá.
2015. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!