Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a 18 éves...

Ti elengednétek a 18 éves lányotokat a barátaival Volt fesztiválra?

Figyelt kérdés
Említette, hogy jövő nyáron szeretne menni és, akkor már 18 éves lesz és a barátnőivel meg néhány sráccal akarna menni, de én eléggé nem tartóm ezt jó ötletnek, mivel még fiatal is hozzá meg lány is. A barátnői vele egy idősek, de a srácok meg 20 évesek és azt se nézem jó szemmel, hogy ilyen idős srácokkal barátkozik. Kíváncsi vagyok a többi szülő véleményére ebben.

2015. aug. 25. 11:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen? Persze. Ha nem szeretnéd, hogy közölje egyszer csak, hogy "anya ne szólj bele, amúgy is 18 múltam, oda megyek ahová akarok", akkor egy fesztiválra, ami nem a világ végén van, engedd el. Felnőtt.


A 20 éves pedig csak két évvel idősebb, mint ő, ők nem idősek a lányodhoz.


Nekem is van három gyerekem, nem partvonalról beszélek.

2015. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is elengedném. Szerintem ez teljesen rendben van. A lány sem gyerek már, nem is egyedül menne, a fiúk épp elég idősek már, hogy odafigyeljenek rá, de nem túl idősek hozzá. Nem látom, mi lenne itt a gond? N32
2015. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ennyi tini gyerek elmenni a fesztiválra együtt? Nagyon veszélyesnek tartom, meg fiatalok még hozzá meg ugye lány is...
2015. aug. 25. 11:26
 4/30 anonim ***** válasza:
72%

Tini? A 18 és a 20 nem tini már.

Együtt miért ne mennének? Egyedül lenne probléma, szerintem. Így legalább figyelnek egymásra.

Miért veszélyes együtt? Ezt a részt nem értem.


Lány, igen, ha fiú lenne miben lenne más? Éppúgy kirabolhatják vagy megverhetik akkor is, ha nem vigyáz magára. Ez nem kifogás, hogy lány.

2015. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne fiatal hozzá? Ezek a fesztiválok kb 18 éveseknek vannak kitalálva. Egyébként ha betölti a 18-at, akkor már nem tini, hanem fiatal felnőtt. Szerinted mikor lesz elég idős hozzá? 35 éves többgyerekes családanyaként. Pont jó korban van a fesztiválozáshoz, sőt örülhetsz hogy csak most akar menni, mert sokan már 14-15 évesen is fesztiválra kéredzkednek.
2015. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
A fesztiválozást tartom veszélyesnek. Most is meghalt egy srác a Szigeten.
2015. aug. 25. 11:33
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet halni bárhol, ha buta az ember. Vigyázni magadra a zebránál is kell, zöld lámpa mellett, mert van, aki nem adja meg az elsőbbséget. Nem azzal véded, ha bezárod, hanem azzal, ha felkészíted a veszélyekre! Ezt jobb, ha szem előtt tartod! N32
2015. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
a srcá azért halt meg mert tiltott helyen sátrazott (ki volt írva, hogy nem szabad)
2015. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Istenem... Az a srác azért halt meg mert rossz helyre volt felállítva a sátra és a fesztivál vége után a viharban benne feküdt...

Presze hogy elengedném, sőt nem is kéne engedélyt kérnie. Felnőtt, ha akar megy...És azt meg te se gondolod hogy a 2 évvel idősebb fiúk idősek a lányodhoz :)))

2015. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
kérdező, mitől félted? Baleset bárhol érhetim szexelni meg szexelhetnek iskola után is. Én elég szigorú szülő vagyok, de egy 18 éves lányt már nem korlátoznék, legfeljebb azt mondanám, akkor mehet ha megkeresi az árát, mert én nem értek egyet azzal hogy menni akar, így nem is támogatom anyagilag. De ha összegyűjti a pénzt, akkor már azzal azt csinálhat amit akar.
2015. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!