Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők Ti elengednétek a 17...

Szülők Ti elengednétek a 17 éves lányotokat romkocsmába a barátaival?

Figyelt kérdés
Van egy rocker hely a városban egy ilyen romkocsma féleség és oda szeretne menni néhány hétvégén, amikor jó koncertek vannak. Tudtam elég sok embert ismer onnan és már 2-3x elengedtem, de picit veszélyesnek tartom, hogy 17 évesen romkocsmába járjon meg még szerintem fiatal hozzá.

2015. aug. 25. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit sem fiatal hozzá.
2015. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2015. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen korú jár hasonló helyekre.
2015. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Érthető, hogy aggódsz érte.

De nyugodtan engedd el, főleg ha nem egyedül megy nem lesz semmi baj. :)

2015. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Én 15 évesen is voltam már koncerten, a szüleim elengedtek, mert felelősségteljes és megbízható voltam. Én is elengedném a lányomat, ha úgy van nevelve, akkor tud magára vigyázni. Természetesen ez addig érvényes, amíg a bizalmat nem játssza el. Ha megbeszélt időpontra hazaér, és közben nem atomrészeg, akkor akár minden hétvégén mehetne koncertre felőlem.
2015. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

én elengedném,szerintem nem fiatal hozzá.

(nem a roncs nevű helyről van szó véletlenül?:D)

2015. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Mi is jártunk ennyi idősen. Aki nem szereti a diszkózenét ilyenhelyekre jár. Hangulatos,remek esték voltak. Amúgy meg sokkal megbízhatóbb emberek jártak rock kocsmába nálunk,mint akik a diszkóban voltak.
2015. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha rendesen nevelted akkor nem lehet baj. :)
2015. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Jobb mintha diszkóba menne.
2015. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!