Ti elengednétek?

Figyelt kérdés
a lányom a táborba pár vele egyidős és 1-2évvel idősebb lányokkal összebarátkozott.viszont ahol mi lakunk nagyon sok idő lenne eljönniük ezért azt találták ki hogy egy olyan városba találkozzanak ami mindenkinek közel van 45km szóval nem nagy távolság. viszont az már egy másik megyében van. 12 éves a lányom 2 hónap múlva tölti a 13-at. Mondtam neki csak úgy engedem el ha elvihetjük kocsival meg majd érte megyünk. Szülők ti elengednétek?
2015. júl. 28. 11:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
egyébként egy plázába mennének
2015. júl. 28. 11:46
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Elvinném a plázába, megismerném a lányokat, és aztán magukra hagynám pár órára, azzal a feltétellel, hogy az épületben maradnak. Kapna telefont is. Akárkiét a családban kölcsön, hogy tudjon szólni, és én is elérhessem. Én ne mennék haza, beülnék olvasni egy kávé mellett valahová a közelben, és X órára találkoznánk a kocsinál vagy a főbejáratnál. 12 évesen nem engedném csak úgy lazán csavarogni néhány számomra ismeretlen lánnyal, egy idegen város idegen plázájában. Talán túl óvatos vagyok, de nem is sírnék a híradóban két nappal később.
2015. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem idegen pláza. szoktunk mi is oda járni. Kecskemétről van szó.
2015. júl. 28. 11:50
 4/11 A kérdező kommentje:
telefonja van.
2015. júl. 28. 11:50
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
A második válaszoló módszerét alkalmaznám én is. 12 évesen még nagyon fiatal ahhoz, hogy x km-re plázázzon mindenféle felügyelet nélkül.
2015. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

Nem örülnék, ha a lányomnak a plázázás "program" lenne.


De hoznám-vinném, persze.

2015. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
úgy tervezik hogy beülnek enni valahova,beszélgetnek stb. a lányokat csak képen láttam. de viszont menne még egy lány innen ahol mi lakunk és még 2 fiú.
2015. júl. 28. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, a lányod mennyire önálló, mennyire megbízható, mennyire lehet belevinni hülyeségbe?
2015. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy ismeri-e a jarast. Mert odaig oke, hogy a Noszlopyban leszall a tavolsagirol de onnan meg mondjuk az 1-essel el kell menni a szechenyi terre es nem biztos h idoben leszallna meg ilyenek. Nekem is okozott mar gondot mert nekem ott kell atszallnom masik buszra mikor koliba megyek.
2015. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kocsival vinnénk el!
2015. júl. 29. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!