Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti a 13 éves lányotoka...

Szülők! Ti a 13 éves lányotokat Győrből elengednétek egyedül vonattal Budapestre Mondoconra? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés

Reggel 8-kor menne,és délután 4-kor jönne vissza.

Válaszokat köszönöm!^^


2015. szept. 5. 11:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%

Semmi esetre,bár nem vagyok szülő!

Azért nem,mert elég nagy felelőtlenség 13 évesen egyedül egy gyereket elengedni.Egy KISLÁNYT...Budapestre,a nagyvárosra.Ez a mondocon ez lesz még jópár évig...

2015. szept. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
44%

Egyedül, most kizárt.


Alapból nem, mert csak 13 éves, ne utazzon magában, most meg pláne nem.


Nem megoldható, hogy vele mész?

2015. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem. Még gyerek.
2015. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem,nekem meg sem fordulna a fejemben(még most sem),hogy egyáltalán elmenjek ilyen messzire egyedül. 15/l
2015. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%

Egyedül nem, de felnőttel szerintem igen.

Nincs valami megbízható rokonod 18 fölött, aki el tud kísérni, és nem "ciki" vele mutatkozni? Nagyobb tesó, keresztanyu, unokatestvér..?

2015. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%
Nem, mert egyik percről a másikra leállhat a vonatforgalom, ahogy a napokban meg is történt.
2015. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
0%
Oda nem engedném semmi szín allat narkósok jarnak oda
2015. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Gázos. Nekem semmi bajom nem esett, és egy szem menekültet se láttam se a vonaton, se az állomásokon, de lépésben ment a vonat, és 4 óra volt kelenföldtől komáromig az út úgy, hogy szárligetnél megállt a vonat, és leszállítottak mindenkit, anyum jött el értem oda kocsival. Az exem azt mondja már normálisan járnak a vonatok (ő minden nap megteszi kétszer ezt az utat), de ha nem lehetne megoldani ilyen gond esetén a fuvarozásod, akkor nem engednélek. Nem hiányzik senkinek, hogy ott ragadj valami isten háta mögötti megállóban.

(További okokat nem is fejtek ki, részemről ez eldöntötte a kérdést)

2015. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Oda nem engedném semmi szín allat narkósok jarnak oda"

Te jártál már ilyen rendezvényen? o.O Főleg kamaszokkal van tele, akiken színes paróka van, és együtt nézik a műsorokat. Ennyi. :D Nem valami szektás drogos találkozó, úristen....

2015. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy szívesen "felügyelek" rád egész nap, de nem hiszem, hogy a szüleid nyugodt szívvel bíznának téged egy vadidegen, horrorszereplőnek öltözött lányra :D Nincs valaki, aki elkísér? Én anno unokatesómnak könyörögtem heteken át....
2015. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!