Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért piszkálnak azért, mert...

Miért piszkálnak azért, mert szeretném, hogy legyen belőlem "valaki"?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,első óta kitünő.alsóban soha nem bántottak azért mert kitünő vagyok,de 5.óta rendszeresen kapok beszólásokat.próbálom nem felvenni,de rosszul esik.kiosztanak egy dolgozatot,megkérdezik nekem hányas lett,mondom hogy ötös,na persze a kis stréber..pedig én keveset tanulok.az írásbelit megírom itthon,de néha előfordul hogy ott másolom.kb egy órára 10 percet tanulok,meg óra elött átnézem,és mindenem ötös.elég laza vagyok,nem veszem komolyam a dolgokat,csak az álmom az,hogy gimnázium után orvosi egyetemre menjek,gyerekorvos szeretnék lenni.egyszer meg is vertek,ezért,de az is inkább lelkileg bántott mint fizikailag..vannak barátaim,de ez nagyon rossz.szólni nem akartam tanárnak,nehogy aztmondják hogy árulkodok,de egy barátnőm elmondta az osztályfőnöknek..őt nemérdekli.mit csináljak?
2010. márc. 12. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát igen.Képzeld én is 13 éves vagyok és lány.

7.es tanuló,eddig kitünő voltam mindenből most lett 2.kettesem,4.hármasom a többi ötös ja meg 1.négyesem.

És van egy lány az osztályban aki kitünő őt is piszkálják

néha mondom énis,hogy hanyas lett?mondja,hogy 5-ös én meg,hogy ja bocs nem meglepő..de ez egyszer volt,de tudod miért elmondom neked őszintén:


F É L T É K E NY S É G B Ő L



hogy ő tud valamit amit én is tudnék és mégis 2.es

az,hogy belőle lesz így valaki.hidd el aki basztat az féltékeny,mond vissza,hogy:

örülnél mi neked is lenne 5.ös dogád nem??!!

És jó neked,hogy ilyen agyad van.

És egy nyelvtan dogára.(pl)

2-6.ig tanulok és jó ha 3-as lesz..:/

hát igen nem fog ugy az agyam mint régen.

2010. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért bántanak, mert van célod és mert valószínűleg kiegyensúlyozott vagy. Ez sok embernek a szülői (családi) háttér miatt nem adatik meg. Őnekik az a céljuk, hogy más se legyen boldogabb, mint ők. De van aki csak szimplán irigykedik, szívesen lennének a helyedben. Az ilyen embereken túl kell lépni. Nem pazarolhatja az ember az energiáit olyanokra, akik sose lesznek jobbak. Nem azt mondom, hogy nézd le őket, mert inkább sajnálatot érdemelnek, csak hogy ne akarj nekik megfelelni, mert nem fog sikerülni
2010. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
A "sose lesznek jobbak" kifejezés alatt azt értem, hogy sose fognak túllépni azon, hogy valakinek jobb az élete.
2010. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%

Figyelj a hormonjaidra!

(még az is lehet,hogy terhes vagy!)

2010. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
20:28 Te nagyon elkalandoztál :) sok fórumban ez a kérdés, de itt pont nem ....
2010. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Ne törődj velük, és főleg ne add fel az álmaid, plána ha elérhető. Tanulj, menj egyetemre, és légy orvos. manapság meg aztán pláne nem engedheti meg magának az ember hogy ne legyen jó szakmája, és ez egy szép szakma. hajrá, mindnet bele:)
2010. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

sajnos nemcsak a 13 évesek ilyenek :) rengeteg az irigy ember, azért bántanak, mert ők is azok. ilyenkor mindig arra gondolj, inkább irigyeljenek mint sajnáljanak. én is erre szoktam gondolni amikor bunkó emberek beszólnak.


28/N

2010. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha belevaló jópofa osztálytárs vagy,akkor nem hiszem hogy

hogy kirekesztenének.nem lehet,hogy te magad is egy kicsit többnek tartod magad a többieknél?

Az hogy te kevés tanulassal kitűnő erdményt érsz el,az egy adottság ettöl nem érsz többet a másiknál. Létezik,szorgalom,türelem,kedvesség,szépség,áldozatkészség és még sok más amivel az életben büszkén megállhatjuk a helyünket.

2010. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

gratulálok neked:D

okos lány vagy:D

ne foglalkozz velük, féltékenyek, kevésbé érettek!

keress idősebb barátokat inkább!

2010. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is 13 éves lány vagyok..és énis szeretném ha lenne belőlem valaki..de egyesek folyton szekálnak sőt majdnem mindenki néha a legjobb barátnőim is sajnos.De hát ők ezt nem értik meg,é s azért mert én tanulok azért szekálnak.Egyszerüen mond meg nekik hogy belőled ugyis lessz valaki hiába irigykednek,mert te teszel azért hogy legyen belőled valaki és nekik ehhez semmi közük.Tudom hogy nem lehet nemfelvenni az ilyent mert hát csak meghallod de azért próbáld meg elengedni a füled mellett azzal vigasztald magad hogy irigyek éés soha soha ne add fel!!!
2010. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!