Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14 éves lányotokat meddig...

A 14 éves lányotokat meddig engednétek el?

Figyelt kérdés
Nem bulizni vagy ilyesmi, hanem a barátaival sétálni, moziba vagy az egyikük lakásába.
2015. szept. 15. 20:38
1 2
 1/11 anonim válasza:

Engem 14 evesen max 9ig-fel 10ig engedtek el.

17/L

2015. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha egyedül jön haza akkor sötétedésig. Ha barátokkal vagy én/mi megyünk elé,akkor a 8as film végéig, kb.10 óra. Ez csak hétvégén. Sulinap nem.
2015. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Engem nyolcig engedtek el, de ha barátnőnél voltam, akkor kilencig is maradhattak (csak akkor eljöttek értem autóval).

19L

2015. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én igazából a gyerek vagyok. 8-ig mehetek ha pl nagyszülőkhöz megyek fél kilencig. De mind a kettőt csak nyáron.
2015. szept. 15. 20:54
 5/11 anonim ***** válasza:
14 évesen még nem volt divat, hogy esténként járkáljunk akárhova, de ha volt valami rendezvény, akkor ott voltunk. Én akkor éjfélig voltam elengedve, de mivel mindenki másnak 10-kor haza kellett legkésőbb mennie, így én sem maradtam soha.
2015. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

őszinte leszek, nem kaptam rossz nevelést, anyám mindig azt mondta, hogy ha tiltana rosszabb lenne.

Volt, hogy elmentem 15 évesen bulizni, olyan fél 11-re este mentem haza, de azért kísért 2 fiú is, szóval érthető volt.

De volt 1-2-szer olyan is, hogy leléptem du. és másnap délelőtt mentem haza, mert mondjuk végigbuliztuk az éjszakát, ledőltem vagy 2 órára haveroméknál és busszal hazamentem.

De már nem igazán jó a közbiztonság, migránsok stb. Szóval ha barátival jön 22-ig, ha bulizni vagy haverokkal addig amíg akar, ha egyedül jön max olyan este 8.

2015. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem ennyi idősen már elengedtek ameddig akartam. Bulizni is jártam már néha-néha, olyankor hajnali 3-4-ig voltam, egyébként pedig olyan éjfél-fél2 között járkáltam haza. Hétköznap pedig nem nagyon mozdultam ki, de ha igen, akkor max 10 körül már otthon voltam.

Egyelőre még élek, 18 vagyok, és őszintén sok esetben már korábban hazaérek, unalmassá vált az éjszakai kimaradozás. :D

2015. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly problémák lehetnek abból ha nem mehet el addig amíg a többiek.
2015. szept. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14 évesen, én sehova se mentem anno. Persze ez nem azt jelenti hogy nem lehetne, de nem hajnalig szerintem és nem árt ha érte megy az ember hacsak nem a lakótelepen van valakinél vagy legalábbis eléggé közel ahhoz hogy ne üljön az ember kocsiba..Én a 14 éves lányomért biztos hogy elmennék ha késő estig maradna.
2015. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha volt valami komolyabb program, ahova el akartam menni, akkor elengedtek tovább is(bár 14 évesen szülők nélkül legtovább talán 11ig voltam), amúgy 10ig lehettem kint maximum, de mindig tudták hol vagyok, kikkel vagyok, és 10kor jöttek értem autóval. 18L
2015. szept. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!