Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normáis, hogy egy nyolcadikos...

Normáis, hogy egy nyolcadikos lány nem szűz?

Figyelt kérdés

Csak ámulok és bámulok, hogy instára pakolja fel az afterszex képeket. (Idén már kilencedikes, de február óta van a "párjával", már nyáron rakosgatták fel a képeket.)

Teljesen normális környezetből szárazik, nagyon jó iskolába is járt, szóval nem is értettem. Reggeli ébredős képeket is megosztanak.

Ti, kedves Szülők, hogy álltok ehhez a kérdéshez? Novemberben lesz 15 éves a kislány. Én enyhén szólva meg vagyok lepve.


2015. szept. 23. 22:08
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A srácon nincs póló,a lányt pedig csak egy takaró takarja..
2015. szept. 24. 16:44
 12/25 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem bizonyítja hogy közösültek, azt is jelentheti hogy melegük volt.
2015. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Perzse, igazad van, nem bizonyítja, nyilván melegük volt és meztelenül bebújtak a takaró alá.

Nem értem, hogy miért kell szőrszáll-hasogatónak lenni, semmi rosszat nem írtam, senkit sem akartam megbántani, tök normális kérdést írtam ki és te meg ezen akadsz fent. Most jobban érzed magad? :) Bocsánatot kérek, hogy összezavartalak...

2015. szept. 24. 17:15
 14/25 anonim ***** válasza:
50%
de, nagyon gáz, én hányok az ilyen lányoktól, szexelni nagyok, de ha baj van sírva rohannak haza anyucihoz hogy oldja meg ő.
2015. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Hát elég baj.
2015. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
40%
Nem feltétlenül baj. 14 évesen is csinálhatja szerelemből, de 20 évesen is kihasználhatják. A netre felpakolni tényleg túlzás.
2015. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Nálunk is ugyan ez van a suliba két ember között. És ők is 14-15 évesek. A srác a 15, a csaj 14. Az egyik ötödikes gyerek is megjegyezte kosáredzesen, hogy mit kepzelnek magukról, hogy a folyosón smarolnak meg ferreertheto dolgokat csinálnak
2015. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom hogy manapság mi divat, de 11 évvel ezelőtt velem és a barátnőmmel is ugyanez volt a helyzet. Mindketten tisztes felnőttek lettünk. Én személy szerint nem látok benne kivetnivalót. Azt minden ember maga érzi, hogy vágyik-e testi kapcsolatra, avagy sem. És ahogy írtad, ők egy pár. Nem pedig a budiban cumizik részegen sorban álló fiúkat.
2015. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
50%
Írsz egy insta nevet? 😂
2015. szept. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ha valakit esetleg érdekel a "sztori" folytatása: terhes lett a lány és MEGTARTJÁK! Ultrahang fotót is posztoltak..
2016. jan. 6. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!