Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy hetedikes...

Szerintetek egy hetedikes lány hogyan jöjjön össsze egy nyolcadikos fiúval?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta tetszik nekem egy fiú félek megszólítani de facebookon nem szeretném megkérni mit csináljak?
2014. okt. 16. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólítsd meg. :)
2014. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
45%

Na figyi :-) én ilyenkor még javában babáztam, tanultam, készültem a felvételire. Meg ennyi idősen amúgy sincs esélyed komoly kapcsolatra házasság, gyerek stb, mire oda kerültök, amúgy is megváltoztok :-) mellesleg 17 voltam amikor először csókolóztam 18 amikor komoly kapcsolatom lett

:-)

2014. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szünetekben beszélgetni vele, délután te is akkor indulsz haza amikor ő, és azt mondod arra van dolgod amerre ő is megy, szóval menjetek együtt.. Ilyesmi :)aztán ha ő is bírja a tarsasagod akkor egy idő után lehet hogy veled akar lenni.
2014. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es az eggyik ismerősömék 12 évesen kezdtek el járni azóta 40 éve házasok 3 gyerekük van és boldogok
2014. okt. 16. 16:38
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha megszólítom mit mondjak neki?
2014. okt. 16. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!