Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen könyveket olvas szivese...

Milyen könyveket olvas szivesen 10-12 éves fiúgyermeked?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan könyvek érdekelnek, amiket lehet online is olvasni.
2015. szept. 24. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire háborús regényeket és fantasy-t. De elég vegyes, a múltkor pl az Emlékek Őre c könyvet vette ki a könyvtárból, az ő ajánlására olvastam el én is és két hétig beszélgettünk róla,annyira megmozgatta őt.
2015. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most épp a programozás érdekli, arról olvas könyveket.
2015. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Ha épeszű, akkor háborús könyvet, kalandregényt, vernét, történelmi könyveket.

Ha hülye, akkor nem tudom, a mai gyerekek furcsák.

2015. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én öcsém nem szeret olvasni, de az Egy ropi naplója című sorozatot szereti. Én 12 éves lehetem, amikor elkezdtem egyedül olvasni. A sci-fi és Harry Potter regényeket szerettem. Gondolom szeret filmet nézni, ha van külön film műfaj, amit kedvel, akkor ahhoz hasonló könyvet érdemes nézni.

De az elmondható, hogy, aki magától nem akar, az nem fog olvasni. Három gyerek közül én olvasok egyedül, bátyám rengetegszer végig olvasta a Harry Potter, de azon kívül mást nem nagyon.

2015. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeret olvasni, épp ezért keresek online olvasható könyveket, mert külföldön élünk és nem győzzük otthonról hozatni a könyveket.
2015. szept. 24. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
lehet jobban járna ha elkezdene külföldiül is olvasni.
2015. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A nyelvet már nagyon jól beszéli, amúgy meg 1 éven belül megyünk haza, úgyhogy inkább magyar nyelvűt keresek meg jobban is érdekli a magyar nyelvű.
2015. szept. 25. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!