Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-16 éves fiúk! Ti milyen...

14-16 éves fiúk! Ti milyen könyveket olvastok? Mit tudnátok ajánlani? (csak az válaszoljon aki szokott is olvasni :D)

Figyelt kérdés

Az én kedvenceim pl. az Útvesztő és az Éhezők viadala :D


15F



2015. júl. 31. 12:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Igaz se 14-16 éves nem vagyok, se fiú, de szerintem lekötne a George R. R. Martin Tűz és jég dala (HBO-n Trónok harca néven fut), ha az Éhezők viadala típusú könyveket szeretted.
2015. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen műfajokat kedvelsz, de fiús lány vagyok, és nekem például nagyon tetszett Dan Brown - Angyalok és démonok című könyve. :)
2015. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is Dan Brown-t ajánlanám, főleg az Inferno-t. Valamint Rick Riordan Percy Jackson sorozata is biztos tetszene :)
2015. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
97%

Én lány vagyok de remélem nem baj, ha ajánlok. ^^

Testbérlők:

[link]

A napszemű Pippa Kenn:

[link]

Battle royale:

[link]


Nekem ezek közül a Battle royale a kedvencem. Talán történetileg ez hasonlít legjobban az Éhezők viadaláéra, bár szerintem annál sokkal jobban kidolgozott. Elég brutális viszont.

2015. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem nagyon olvasok regényeket. Általában olyan könyveket olvasok amik ahhoz a témához kapcsolódnak ami éppen foglalkoztat. most például a sportfogadás révén elkezdtem olvasni Wilson Raj Perumal: A Bundakirály cimű könyvet :)

csak hogy egy fiú is válaszoljon :D

2015. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Testbérlők és a Pippa elég lányos könyvek, viszont a Battle Royale valóban tetszene:)
2015. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Darren Shan-tól bármi. Harry Potterek remélem már megvoltak. :D


Tűz és Jég Dala sorozat (Trónok Harca), Stephen King könyvek :)

2015. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D jöhetnek még válaszok :)
2015. júl. 31. 17:00
 9/26 anonim ***** válasza:

Ajánlani tudom "Attila The Bookholic" videóit rengeteg jó könyvet ajánl és mivel fiú, bár elég fura egy ember. De én is innen szedek könyvötleteket.


https://www.youtube.com/user/AttilaTheBookaholic/videos?&ab_..

2015. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Utolsónak: ismerem őt, szeretem a videóit, de a legtöbb könyv, amit bemutat az ismerőseim közül inkább lányok olvassák... bár nem minden videóját láttam még.


Hasonló videós Kevin a Zolvasó is, bár ő nem annyira népszerű :D

2015. júl. 31. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!