Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek a lányotoknak,...

Megengednétek a lányotoknak, hogy csináljon szülinapi bulit a 18. szülinapján?

Figyelt kérdés
A lányom nagyon szeretne, de én nem rajongok annyira az ötletért. Azt mondta, hogy még a saját pénzéből állná is a bulit.

2015. szept. 28. 18:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
69%

Miért ne!? Csak a "szabályokban" kell megegyezni!

Kik? Hol? Mikor? Mettől meddig? Milyen hangerővel és tartalommal? Dohányzás és alkohol kérdése? Mi a program? Kinek milyen feladatai vannak, ki miért felel?

2015. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Amennyiben nem hányós-belefekvős buli, igen. Néhány szabályt megbeszélnék vele, amik áthágása retorziót hoz maga után.
2015. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Persze,de nem itthon!
2015. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kint a kertben szeretné megtartani, elég nagy a kertünk, szóval hely az lenne bőven és ott szeretne a barátaival ilyen sütögetős,sátrazós bulit csinálni.
2015. szept. 28. 18:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megengedném, miért ne? Még anyagilag is segítenék, rosszul érezném magam, ha ő fizetné a saját buliját.
2015. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd meg neki :) Főleg ha elvileg a saját pénzéből állja. Csak beszéld meg vele a dolgokat, hogy ne legyenek nagyon hangosak meg ilyesmi. Azt is hogy hány ember lehet, akkor elkerülhetőek a kellemetlenségek. Egy ilyen buli örök emlék, és tulajdonképpen egy kertben annyi kárt nem tehetnek.

A 18. szülinapra a legtöbb ember amúgy is szervez valamit, és talán kicsit bunkóságnak tűnik ha nem hívja vissza őket, még ha csak azért is mert ő nem is rendezett.

2015. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Saját pénzén. Úgy hogy másnap délre rend legyen! Akkor igen.
2015. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Miért ne?? Csak másnap délutánra ne látszódjon, hogy buli volt :D
2015. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és finanszíroznám is.

Felénk elég nagy szokása van annak, hogy nagy 18. szülinapi bulit tartanak az emberek.


Amúgy meg egy 18. szülinapi bulin nehogy már olyanokat kelljen megtárgyalni, mint a dohányzás meg alkohol :D Jól ki is röhögtem volna anyámékat, ha ilyenekkel jöttek volna.

2015. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha nem engeded meg meg megrendezi máshol ,esetleg valami kétes helyen.

Én támogatnám a lányom.Lehetne otthon.Segítenék az előkészületekben.

Megbeszélném vele kiket hív, mit lehet és mit nem .

És én is beszállnék valamivel a bulira, egy üveg pezsgő pl.

Én nem is értem akik nem engednék vagy csak máshol :O

2015. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!