Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon leégttem ma magam, mit...

Nagyon leégttem ma magam, mit csináljak? Veletek történt már ilyen ciki dolog? 13/L

Figyelt kérdés
Ma reggel mentem le a suliban a lépcsőn két barátnőmmel, és az egyikük épp mesélt valamit. Én felé néztem, rá figyeltem, miközben jött velem szemben a lépcsőn egy tanárnő. Hát...nem vettem észre, és majdnem nekimentem. Kb 1 centire voltam tőle, és olyan gáz volt. Utána elég idegesnek tűnt. Egy elég szigorú tanárról van szó, és holnap lesz is vele órám. Annyira szégyellem magam, de nem tudok mit csinálni, ha egyszer megtörtént. Mit tegyek? Legjobban a holnapi órától félek! :(

2015. szept. 30. 17:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
20%
Az előző sztori egy kicsit sem ciki.
2015. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy valami komolyabb sztori. Hát kérjél bocsánatot, ha szükségesnek érzed, és ez még nem történt meg, mondjad akkor, hogy nagyon bele voltál merülve egy beszélgetésbe, és annyira érdekes dolgokat mesélt a társad, hogy nagyon figyeltél. Meg körültekintőbb leszel legközelebb esetleg, ozt kész; most ezért ne aggódjál, nem soká már nem is fog rá emlékezni a tanár, de azért simítsad el inkább ezt a szálat, nehogy haragudjon rád és kipécézzen.
2015. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
*márhogy mondod neki, h bocsánat. És tényleg ilyenen má most ne rugózzá már, mert minek? Hát csak viszi le az energiádat, sok "hűhó" semmiért, ne idegeld már magad rajta, hallgass valami kis relax zenét és lazulj el, nem kell ezen görcsölni.
2015. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez aztán nagyon ciki mit ne mondjak... Én meg hetedikben amikor karácsonyi műsor alatt verset mondtam akkorát tüsszentettem, hogy az orromból egy másfél méteres takonyjégcsap lógott kifelé kb. 700 ember előtt.
2015. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 11-es! Hidd el, hogy 1988-ban nagyon is ciki volt:-)
2015. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam, de majd meglátjuk, hogy mi lesz holnap. Még egyszer köszi!
2015. szept. 30. 20:30
 17/24 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi, ez semmiség:)
2015. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
18%
Miért volt ez ciki 88-ban?
2015. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
93%

Valakinek majdnem nekimentél, hűha. Mi lenne ebben a ciki?

Én egyszer a barátnőmet ugrattam suliban a folyosón, és épp röfögtem neki, mikor felnéztem és tőlem fél méterre állt egyik tanárunk, aki iszonyatosan kövér volt, mindenki Disznónak hívta, és persze tudott róla.... Utána valamiért mindig lefele kerekítette a jegyeimet :D

2015. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm ugyan ezt csinálta és leöntötte kávéval :DDD

Az sokkal gázabb volt,de minden csoda 3 napig tart

2015. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!