Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2eves kisfiam kb.2hete (miota...

2eves kisfiam kb.2hete (miota haza jottunk karacsonyozni a szulokhoz) nem issza meg a reggeli es esti tejcijet az egeszet, ey normalis?

Figyelt kérdés
otthon reggel az elso szava mindig h apaa tejcii!es az esti is ugyanigy.es nem ertem itthon mert kell bele imadkoyni a tejcit.
2012. dec. 25. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Na és akkor mi van?
2012. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Könyörgöm felnőtt nő vagy akinek gyereke van nem tejci hanem tej.

Semmi baja nem lesz tőle, pár hét múlva lehet megint kéri, addig hagyd rá. Beleerőltetéssel csak az ellenkezőjét fogod elérni, simán ki fogja hányni.

2012. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
itt a gyakori kerdesekben beszolasok nelkul senki nem tud adni normalis valaszt?!azert irok ide h babas anyukak valaszoljanak akik 1hullamhosszon vannak a masik anyukaval.tej v tejci ?!ez miert zavar?mi igy hivjuk!
2012. dec. 25. 23:48
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele, két évesen ha nem issza meg a tejet, akkor nem. Biztos most van fontosabb dolga, adj neki rendes reggelit, vacsit. Az éjszakai szobatisztaság előtt amúgy is érdemes elhagyni az esti tejet/ivászatot.


egyébként az én fiam 19 hónapos, és nem adok neki így tejet, nem szoktattam rá, nem is inná meg, persze az ételekben találkozik tejjel. És erős, egészséges kisfiú.:)

Ne aggódj, változnak a gyerekek. :)

2012. dec. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Esetleg meg lehet próbálni neki adni kakaót, vagy joghurtot. (naturt) A tejalapú táplálék nem feltétlen csak tejet jelent, hanem a tejtermék is jó. (joghurt, kefír, sajt)

Pár hét múlva pedig lehet, hogy visszatér a sima tejre is.

2012. dec. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Igaza van a 2.-nak, ez egy felnőtt oldal, ide felnőttek járnak, tessék megfogalmazni értelmesen a kérdést! Ha értelmes választ vársz, akkor mindenképp. Hidd el, nem minden babás anyuka tejcizik, nem ettől lesztek egy hullámhosszon.
2012. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem akartam erre reagálni, de uram bocsá, hol van az előírva, hogy a felnőttnek nem lehet használni a "tejci" szót?! Nem hivatalos szöveget ír szerencsétlen! Ti ennyire merevek és korlátoltak vagytok? 2 egyetemi diplomám van, ráadásul bölcsész szakon végeztem, de komolyan nem értem ezt a felháborodást...
2012. dec. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

"Hidd el, nem minden babás anyuka tejcizik, nem ettől lesztek egy hullámhosszon.

"


Igen, éppen elég karót nyelt anyukával találkozom a játszótéren naponta...

2012. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól karótnyelt valaki, hogy tejci helyett tejet mond? Téééényleg? Ez új nekem.


Szerintem meg ez a normális és a tejcizés felnőtt társaságban a nevetséges. Bár el tudom képzelni, hogy van olyan anyuka aki nem veszi magát észre,amikor furán néznek rá, miközben tejcizik. Ha mégis észreveszi, akkor felháborodik és kikéri magának, amivel megint azt bizonyítja, h mennyire visszaszorultak az értelmi és kommunikációs képességei a gyes alatt.

2012. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mar nem bonyolodom vitaba mert itt mindig mindenki okosabb.
2012. dec. 26. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!