Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit tennétek ha...

Szülők! Ti mit tennétek ha egy szem lányotokról kiderülne hogy a lányokat szereti?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és sose néztem meg a fiúkat úgy hogy most járnék vele.

Ez már 2-3 éve is gyanús volt, de most rájöttem...ugyanis szerelmet vallottam a legjobb barátnőmnek aki előző évben ment el a suliból...

Vagyis tavalyi suliévben volt ez hogy írtam neki egy levelet utolsó nap amiben leírtam hogy szerelmes vagyok...

Nevelőapukámmal beszéltem erről mert ő olyan mintha a haverom lenne amúgy...ő azt mondta ez csak valami kamaszkori fellángolás...de szerintem nem

Anyukák ti mit tennétek ha az egy szem lányotokról kiderülne hogy a lányokat szereti?


2015. szept. 2. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én anyaként támogató lennék, főleg, hogy magam is biszexuális vagyok. 15 évesen sokan gondolkodnak el hozzád hasonlóan erről a témáról. Büszke lennék rá, hogy megosztotta velem a lányom a magánéletének ezt az egyáltalán nem egyszerű részét, és őt támogatva próbálnánk meg rájönni, hogy egészen pontosan hol is helyezkedik ő el a skálán, mi az, ami tényleg érdekli, és mi az, ami kevésbé. De ehhez jó anya-lánya viszony kell. Az én anyám most sem tudja rólam, hogy volt párkapcsolatom, amit nővel éltem meg, pedig már magam is kétgyermekes anya vagyok. Nem tudja, és ahogy ismerem, nem is akarná tudni az igazat. Ezért én azt javaslom, jól gondold meg, kit-mikor-miért avatsz be a magánéletedbe! Most és később is! N32
2015. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez az ő dolga, támogatnám, hogy megértse önmagát. Ha leszbikus, hát leszbikus. Szerintem amúgy az a legjobb, ha kipróbálod ezt is, azt is, aztán majd eldöntöd.
2015. szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Azt hiszem, hogy gutaütést kapnék. Kevés dologtól félek jobban, minthogy egyszer a gyerekem bejelenti, hogy azonos nemű párja van. Egyáltalán nem érdekel, hogy más vallású, más nemzetiségű, szegény, elvált és van 3 gyereke a választottnak, de hogy azonos nemű az csapná a biztosítékot. Nyilván nem tagadnám meg, és akkor is a gyerekem maradna, de egy világ dőlne össze bennem.
2015. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Ne haragudj, de én ugyanazt mondanám, mint a nevelőapád.

15 éves vagy, nagyon fiatal. Semmit nem jelent, hogy eddig nem érdekeltek a fiúk.

Érezhetsz komoly lelki vonzalmat a barátnőd iránt, és ha elment, akkor főleg fájhat, hiányozhat. Kevés embernek van igazi barátja. De ez még nem jelenti az, hogy a lányokat fogod szeretni.

2015. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Off: 15 vagy,, nem biztos, hogy tényleg a lányokat szereted. A te korodban én csókolóztam a barátnőmmel, ilyesmi, és egy év múlva totál belepistultam egy srácba (akivel semmi nem lett aztán).


Egyébként nem zavarna, az a fő, hogy boldog legyél, ha lánnyal, hát lánnyal. Amíg normálisan viselkedik veled a párod, és jól érzitek magatokat, kb. mindegy lenne.

Max. az unoka miatt fájna a szívem :)

2015. szept. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vicces amúgy, hogy sokak számára egy kamasz akkor lehet csak biztos a szexualitásában, ha hetero. Ha homoszexuális/bi/akármi, akkor "ez egy fellángolás", "majd elmúlik", stb.

Kérdező, én ugyan még nem vagyok szülő, pár évvel vagyok idősebb nálad, viszont az én szüleimet egyáltalán nem zavarná, ha én, vagy a húgom bejelentenénk, hogy a lányokhoz vonzódunk, vagy hozzájuk IS vonzódunk (egyébként szerintem bennem van egy enyhe bi hajlam, de ebben nem vagyok teljesen biztos). Fogalmam sincs, anyukád hogy reagálna, de ha amúgy jó a kapcsolatotok, akkor szerintem mondd el neki.

2015. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna és örülnék, hogy megosztotta velem. Ha lenne párja, szívesen megismerném. :)
2015. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

Még ne vedd biztosra, az ilyen korúakban tombolnak a hormonok, az is lehet csak kíváncsi vagy.

De ha a gyerekem elém állna hogy "anya, én meleg/leszbikus vagyok"... oké... Most ítéljem el azért mert ő olyas valakit szeret aki egynemű vele? Amíg boldog nekem édesmindegy milyen nemű személlyel jár.

2015. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

"Vicces amúgy, hogy sokak számára egy kamasz akkor lehet csak biztos a szexualitásában, ha hetero. Ha homoszexuális/bi/akármi, akkor "ez egy fellángolás", "majd elmúlik", stb."


Ennek is lehet esélye ahogy annak is, hogy valaki heteronak tartja magát majd később kiderül, hogy nem az. Én konkrétan kb 13-14 és koromtól tudom, hogy meleg vagyok és ez nem változott bár igaz, hogy még csak 18 vagyok, de erre semmi esélyt nem látok.

2015. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ezeket ajánlom megnézni, ebben a sorrendben :)

[link]

[link]

2016. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!