Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek egy 19 éves fiúnak...

Mit vegyek egy 19 éves fiúnak a születésnapjára?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, amit majd használni fog, és egy emlék. A barátnője vagyok. 1 hét múlva lesz a születésnapja, és még semmi ötletem sincs.


Nm szereti a sportot, könyveket stb. Szereti a technológiát, de mindene van amire szüksége van. Ruhákat pedig nem vennék neki, mert félek, hogy nem fogja szeretni, vagy csak azért hordja, mert tőlem van.


2015. okt. 9. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha te, a barátnője, nem tudod, akkor honnan tudná bárki, aki nem is ismeri?!
2015. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Parfüm, kiállításra, színházba belépő.
2015. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Parfüm, egy jó üveg ital. Vagy ha nagyon el vagy eresztve anyagilag akkor valami szép öv, sál, stb. Vagy óra. Vagy egy jó szivar, esetleg egy romantikus vacsora kettesben egy jó étteremben. Ha nagyon nincs pénz akkor egy bőnyálas, mélytorkos.
2015. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezüstkarkötő?
2015. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen piát meg füvet kaptam.
2015. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
öcsém 20-ra kapott bűvös kockát, nagy sikere volt ;)
2015. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Ha nem régóta, nem kell nagy dologra gondolni.


Egy viccesebb pendrive/egér/stb?

Parfüm?

Pénztárca?

Élményajándék? Úgy értem, elviszed egy programra. Teázó, kalandpark, gokart, koncert, mozi, kirándulás, bármi amit szeret.

2015. okt. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!