Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 és 4 éves kislánynak milyen...

7 és 4 éves kislánynak milyen játékot vennétek karácsonyra?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor a lányom volt 7 éves (tavaly), akkor filly póni őrület volt, azt kapott. 4 évesen a gyurma, legó, volt a nyerő de szerette a játék konyhát és a babáját is amihez volt babakocsi meg minden egyéb. Egyszerűbb kirakókkal és fűzögetős játékokkal is sokáig eltudott játszani.
2015. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lányom pónis,Mia és én,little pet shopos dolgokat kért.de tervezek neki Logico készletet is illetve könyvet is kért 6,5 éves.
2015. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Plüssjáték, egyszerűbb, kisebbeknek való társasjáték (az én lányom 8 évesen is élvezte a 3-4 éveseknek valót is, pedig érett gyerek volt :D), rajzoláshoz kellékek (zsírkréta, filc, vízfesték...), hajukba csatok, hajgumik, "ékszerek", babaház...


Nagyobbnak már mehet valami kártyajáték, egyszerűbb kézműves dolgok.

2015. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 évesem playmobil készletet kap és Zingo társasjátékot + Jégvarázsos foglalkoztató füzetet és egy könyvet.
2015. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lego friends-nek szerintem mindketten örülnének, meg esetleg Disney mesék DVD-n, ezeket kaphatnák közösen.
2015. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, körvonalazódik, sőt már egy-két dolgot be is szereztem, mert most még akciós volt. Sikerült én kicsi pónim equestria girls babákat vennem szinte féláron, ezekért most nagyon oda vannak, meg gyöngyfűző készlet is lesz, sőt, láttát a minimaxon azokat a cupcake babákat, bár szerintem nem ér annyit, de majd meglátjuk. A Logico készletnek is utána néztem, csak ugye a nagylánynak elvileg már az iskolás kellene, a kicsinek meg a 4-5 évesnek való. szóval két táblát kéne vennem, szerintetek megéri az árát?
2015. okt. 26. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!